Kod promocyjny Betcris

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (28.01.2023)
ZAREJESTRUJ SIĘ
kod
LACZYNASPASJA
Polecane bonusy na Betcris:
Betcris to marka bardzo rozpoznawalna w branży hazardowej. Firma funkcjonuje na rynku od 2006 roku, ale jej korzenie sięgają jeszcze lat 80. ubiegłego wieku. Bukmacher jest obecny w wielu krajach na całym świecie, a teraz wkracza także na polski rynek wraz z odpowiednią licencją Ministra Finansów. Działalnością bukmachera Betcris w Polsce będzie zarządzać firma Mr

Betcris to marka bardzo rozpoznawalna w branży hazardowej. Firma funkcjonuje na rynku od 2006 roku, ale jej korzenie sięgają jeszcze lat 80. ubiegłego wieku. Bukmacher jest obecny w wielu krajach na całym świecie, a teraz wkracza także na polski rynek wraz z odpowiednią licencją Ministra Finansów. Działalnością bukmachera Betcris w Polsce będzie zarządzać firma Mr Bet Zakłady Bukmacherskie zarejestrowana w Gdyni.

Serwis bukmacherski Betcris zakłady bukmacherskie rozpocznie swoją działalność w Polsce w sierpniu 2021 roku. Mimo dużej renomy marki na zagranicznych rynkach, póki co premiera tego bukmachera nie obeszła się szerokim echem w naszym kraju. Wielu graczy nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że pojawiła się nowa opcja do obstawiania zakładów. Biorąc jednak po uwagę ciekawy kod promocyjny Betcris, a także liczne promocje dla aktywnych klientów, warto bliżej przyjrzeć się temu bukmacherowi. Co dokładnie znajdziemy w jego ofercie?

Co oferuje graczom kod promocyjny Betcris?

Na początek kilka słów o ofercie promocyjnej dostępnej dla nowych klientów bukmachera. Bukmacher postanowił przygotować bonus złożony z dwóch prezentów: zakładu bez ryzyka oraz darmowego zakładu. W sumie gracze zyskują zatem dwie szanse na powalczenie o większą wygraną bez martwienia się o losy swoich środków. Kod bonusowy Betcris zakłady bukmacherskie oferuje nam następujące prezenty:

⦁ Zakład bez ryzyka 50 PLN

⦁ Freebet 200 PLN na start

Pierwszy prezent można otrzymać bezpośrednio po zrealizowaniu pierwszej wpłaty. Niezależnie od losów zakładu bez ryzyka, po jego rozliczeniu gracz otrzyma również darmowy zakład 200 PLN. Aby w pełni wykorzystać potencjał tej oferty promocyjnej warto oczywiście zajrzeć do regulaminu obu promocji. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat obu promocji powitalnych.

Zakład bez ryzyka 50 PLN

Na początek zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN. W pierwszej kolejności warto zaznaczyć, że niestety nie jest to zakład całkowicie pozbawiony ryzyka, jako iż bukmacher Betcris oferuje nam zwrot jedynie 50% stawki zakładu. Zasady są bardzo proste: wystarczy dokonać pierwszej wpłaty i postawić zakład SOLO lub AKO za minimum 20 PLN z kursem przynajmniej 1,80. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci Ci połowę stawki zakładu (maksymalnie 50 PLN) na konto główne. Plusem jest to, że promocja nie jest objęta żadnym warunkiem obrotu, dzięki czemu, otrzymane pieniądze możesz ponownie wykorzystać na dowolny cel lub od razu wypłacić z konta.

Freebet 200 PLN na start – Betcris bonus powitalny

Niezależnie od tego, jakim wynikiem zakończy się Twój pierwszy zakład bez ryzyka, po jego rozliczeniu otrzymasz również freebet 200 PLN na udany początek obstawiania. Bonus ten jest ściśle powiązany z pierwszą promocją, ponieważ wysokość otrzymanego freebetu to połowa stawki pierwszego zakładu. A zatem, żeby otrzymać maksymalny freebet, Twój pierwszy zakład powinien być zawarty za minimum 400 PLN, co jest oczywiście nieco problematyczne, biorąc pod uwagę ze w ramach zakładu bez ryzyka można otrzymać zwrot maksymalnie do kwoty 50 PLN. Otrzymany darmowy zakład można wykorzystać na zakład AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami po kursie 1,3. Bonus należy wykorzystać w przeciągu 7 dni od jego otrzymania, inaczej przepadnie.

Jak wykorzystać Betcris kod promocyjny krok po kroku?

Przejdźmy do krótkiego podsumowania oferty powitalnej i sprawdźmy, w jaki sposób można wykorzystać kod bonusowy Betcris, aby otrzymać maksymalny bonus na start. Obie promocje są ze sobą powiązane, a zatem trzeba zwrócić uwagę na stawki, aby w pełni wykorzystać potencjał tej promocji. Jeśli przymierzasz się do otworzenia konta w serwisie bukmacherskim Betcris, kieruj się poniższymi wskazówkami:

1. W naszym serwisie znajdziesz aktualne kody promocyjne, które możesz wykorzystać w serwisach legalnych bukmacherów. Wybierz kod bonusowy Betcris i przejdź do serwisu bukmachera.

2. Wybierz opcję „Zarejestruj się” dostępną w lewym górnym rogu. Wypełnij formularz rejestracyjny i wklej kod promocyjny Betcris we właściwe okienko.

3. Po rejestracji warto od razu przejść proces weryfikacji, aby odblokować wszystkie funkcje serwisu. W tym celu załącz skan lub zdjęcie Twojego dokumentu tożsamości.

4. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto. Pamiętaj, że nie może być ona niższa niż 20 PLN. Aby wykorzystać pierwszą promocję w pełnej krasie, warto wpłacić przynajmniej 100 PLN.

5. Twój pierwszy zakład jest objęty cashbackiem 50% w razie przegranej. Postaw przynajmniej 20 PLN po kursie 1,8. Jeśli przegrasz, bukmacher zwróci Ci połowę stawki.

6. Po rozliczeniu pierwszego kuponu otrzymasz również freebet w wysokości 50% stawki pierwszego zakładu. Maksymalny freebet na start wynosi 200 PLN. Należy go wykorzystać w przeciągu 7 dni na zakład AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami po kursie 1,3.

To wszystko co należy wiedzieć o warunkach oferty powitalnej przed rejestracją konta w serwisie Betcris. Warunki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu gracze nie powinni mieć żadnych trudności z optymalnym wykorzystaniem kodu promocyjnego Betcris. Jeśli jednak natrafisz na jakiekolwiek trudności, pamiętaj, że w każdej chwili możesz skonsultować się z działem obsługi klienta.

Jakie zakłady można obstawiać w serwisie Betcris?

Wiemy już, jak prezentuje się aktualny kod bonusowy Betcris. Warto również sprawdzić, w jaki sposób można spożytkować pieniądze otrzymane w ramach promocji powitalnej. W tym celu sprawdzimy pełną ofertę zakładów, którą w przypadku tego serwisu można podzielić na cztery najważniejsze sekcje. Oto one:

Sport – w tym miejscu znajdziesz przedmeczowe zakłady bukmacherskie sp z o.o na kilkadziesiąt różnorodnych dyscyplin, na czele z piłką nożną, tenisem, koszykówką i hokejem.

Live – w tej sekcji klienci mogą obstawiać zakłady bukmacherskie na żywo. Do dyspozycji graczy pozostają obszerne statystyki informujące o przebiegu spotkania.

Sporty wirtualne – zakłady dostępne w tym miejscu pozwalają graczom obstawiać mecze wirtualnych zawodników i drużyn sterowanych komputerowo. To bardzo dynamiczna forma obstawiania, która może zagwarantować duże emocje.

Esport – ostatnią sekcją są coraz popularniejsze zakłady bukmacherskie sp z o.o na sporty elektroniczne, takie jak chociażby: Counter Strike, DOTA 2 czy League of Legends.

Na chwilę obecną w serwisie bukmacherskim Betcris nie uświadczymy zakładów na gry karciane. Musimy jednak pamiętać, że jest to stosunkowo młoda opcja, która dopiero niedawno wkroczyła na polski rynek bukmacherski, podobnie zresztą jak bukmacher Betcris. Możemy zatem zakładać, że w przyszłości oferta bukmachera zostanie wyposażona także w taką formę obstawiania.

Promocje dla aktywnych klientów serwisu

Bonus powitalny Betcris to niejedyna okazja, aby zagwarantować sobie dodatkowe środki na obstawianie zakładów. Warto wspomnieć o licznych promocjach stworzonych z myślą o aktywnych klientach bukmachera. Dostępne są zarówno stałe promocje, z których można korzystać cyklicznie, jak również promocje okresowe związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi lub szczególnymi okresami w roku. Najbardziej lojalni i aktywni klienci serwisu bukmacherskiego Betcris mogą liczyć na zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP. Poniżej opisujemy wszystkie promocje, które na dzień dzisiejszy pozostają do dyspozycji klientów bukmachera.

Totalny zwrot podatku

W serwisie bukmacherskim Betcris możesz otrzymać freebet w postaci zwrotu podatku od stawki od wygranych zakładów bukmacherskich. Należy jednie pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim do promocji kwalifikują się zakłady AKO z przynajmniej 3 zdarzeniami i kursem 1,30. Stawka takiego zakładu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymujesz zwrot podatku od stawki w formie freebetu. Promocja obejmuje każdego dnia wszystkie zakłady spełniające warunki regulaminu. Maksymalny zwrot w ciągu dnia wynosi 100 PLN. Otrzymany freebet można wykorzystać na analogicznych kuponach AKO z trzema zdarzeniami po kursie 1,30.

Poleć przyjaciela

Jeśli dobrze oceniasz usługi świadczone przez legalnego bukmachera Betcris, możesz go polecić swoim znajomym. W ten sposób możesz sobie zagwarantować dodatkowy bonus w formie freebetu o wartości 50 PLN. Na swoim profilu możesz wygenerować link, który wyślesz do znajomego. Jeśli Twój znajomy skorzysta z tego linku, zarejestruje konto i postawi przynajmniej 250 PLN na dowolne wydarzenia sportowe, obaj zostaniecie nagrodzeni freebetem 50 PLN. Osoba rejestrująca konta z Twojego polecenia może również odebrać wyżej opisany bonus powitalny Betcris.

Kursowy Boost

Wyznacznikiem opłacalnych zakładów bukmacherskich w dużej mierze są wysokie kursy. To od nich zależy wygraną, jaką możesz przypisać do swojego konta. Każdego dnia w ofercie bukmachera pojawią się wydarzenia sportowe, które można obstawić z kursowym boostem. Najczęściej są to zdarzenia cieszące się największym zainteresowaniem ze strony typerów. Wystarczy dodać taki zakład do swojego kuponu, wybrać stawkę i potwierdzić wniesienie zakładu. Zdarzenia dostępne z kursowym boostem możesz zrealizować także na zakładach AKO. W związku z tym, każdego dnia warto sprawdzić, jakie tym razem wydarzenia znalazły się w premiowanej sekcji.

Betcris+ bonus do wygranej

W ofercie tego bukmachera dostępna jest również promocja związana z zakładami AKO. Im więcej zdarzeń znajdzie się na Twoim kuponie, tym większa będzie premia przyznana do wygranego kuponu. Zasady są bardzo proste. Do promocji zaliczają się wszystkie zdarzenia Sport i Ako z kursem przynajmniej 1,25. Minimalna premia wynosi 5% i jest doliczana do zakładów zawierających przynajmniej 5 zdarzeń. Natomiast najwyższą premię do wygranej otrzymają kupony zawierające przynajmniej 24 zdarzenia. Do takich kuponów doliczana jest premia 100%.

Tuesday Cashback

Zakończyłeś tydzień na minusie? W serwisie bukmacherskim Betcris możesz liczyć na cashback w zależności od bilansu na Twoim koncie. Bilans oblicza się poprzez odjęcie wygranych i otrzymanych bonusów od sumy stawek. Jesteś na minusie przynajmniej 200 PLN? W takim razie otrzymasz cashback w formie freebetu o wartości 10 PLN. Jeśli natomiast przegrałeś w trakcie ostatniego tygodnia ponad 2000 PLN, wówczas otrzymasz maksymalny freebet 100 PLN. Jest to promocja cykliczna, z której możesz skorzystać w każdym tygodniu.

25 PLN dla fanów esportu

Kolejna promocja została stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach esportu. Lubisz obstawiać League of Legends, Counter Strike’a, DOTA 2 lub inne sporty elektroniczne? W takim razie masz szanse na dodatkowy bonus. Wystarczy, że w ciągu tygodnia obstawisz przynajmniej 5 kuponów o minimalnym kursie 1,85 zbudowanych z wydarzeń dostępnych w ofercie esport. Suma stawek przeznaczonych na Twoje zakłady esportowe nie powinna być niższa niż 100 PLN. Wypełniając to zadanie gwarantujesz sobie dodatkowy bonus o wartości 25 PLN.

Bonus na urodziny

Bukmacher przygotował także sympatyczną promocję związaną z urodzinami swoich klientów. Jeśli obchodzisz urodziny, tego szczególnego dnia możesz otrzymać prezent o wartości 20 PLN. Jest to darmowy zakład, który możesz przeznaczyć na zawarcie zakładu AKO zawierającego przynajmniej trzy zdarzenia o kursie 1,30.

Funkcja Cash Out w serwisie Betcris zakłady bukmacherskie

Betcris to bukmacher doskonale zdający sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią są nowoczesne funkcje, które ułatwiają graczom obstawianie zakładów. W tym serwisie nie mogło zatem zabraknąć funkcji Cash Out. Za sprawą tej opcji gracze mogą przed zamknąć swój kupon bukmacherski przed czasem, odbierając mniejszą, ale za to gwarantowaną wygraną. Z funkcji tej można skorzystać zarówno w przypadku zakładów SOLO, jak również AKO. Zasady są proste – im bliżej do pozytywnego rozliczenia Twojego kuponu, tym większa wygrana proponowana przez Cash Out.

Strefa VIP u bukmachera Betcris

Do klubu Betcris VIP mogą wstąpić najbardziej aktywni oraz lojalni klienci. Jeśli wykażesz się przywiązaniem do marki, otrzymasz zaproszenie do zamkniętej sekcji VIP. W ten sposób możesz liczyć na priorytetową obsługę konta, spersonalizowane promocje oraz możliwość uczestniczenia w eventach i wydarzeniach sportowych. Przynależność do tego klubu oferuje zatem wiele ciekawych profitów. Jak otrzymać zaproszenie? Bukmacher analizuje Twoją aktywność, systematyczność wpłat oraz wyniki osiągane podczas obstawiania zakładów bukmacherskich.

Promocje dostępne w aplikacji mobilnej Betcris

Zakłady w Betcris można obstawiać również za pośrednictwem nowoczesnej aplikacji mobilnej. Można ją pobrać bezpośrednio ze strony internetowej. Dostępna jest wersja na urządzenia iOS oraz Android. Aplikacja jest prosta w obsłudze oraz bardzo przejrzysta, dzięki czemu gracze nie powinni mieć większych trudności, aby poradzić sobie z nawigacją. Z poziomu aplikacji można obstawiać zakłady bukmacherskie, realizować płatności oraz korzystać z dostępnych promocji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z poziomu aplikacji zarejestrować konto z kodem promocyjnym Betcris.

Betcris jako legalny bukmacher w Polsce

Firma bukmacherska Betcris istnieje od 2006 roku, ale jej korzenie sięgają aż 1985 roku. Firma zresztą sama określa się pionierem w branży zakładów online. Bukmacher postanowił wkroczyć na polski rynek bukmacherski już w 2019 roku, kiedy to założono firmę Mr BET zakłady bukmacherskie. To właśnie spółka Mr Bet jest odpowiedzialna za działalność marki Betcris w naszym kraju. W grudniu 2019 roku firma otrzymała licencję Ministra Finansów nr PS4.6831.1.2019, która upoważnia do świadczenia usług bukmacherskich przez Internet klientom z naszego kraju. A zatem, Betcris to legalny polski bukmacher, u którego możemy bezpiecznie obstawiać zakłady sportowe.

Metody płatności obsługiwane przez serwis

Recenzje warto uzupełnić o omówienie dostępnych płatności w serwisie bukmacherskim Betcris. W końcu jest to bardzo ważny element wpływający na naszą satysfakcję z obstawiania zakładów. Na początek sprawdźmy dostępne metody wpłacania pieniędzy. Gracze mogą zrealizować szybki przelew bankowy obsługiwany przez platformę Przelewy24. Z pomocą platformy można również wybrać płatność kartą VISA lub Mastercard. Do tego dochodzą znane i lubiane płatności mobilne BLIK. Minimalna kwota depozytu w serwisie Betcris wynosi 10 PLN.

Wypłaty są realizowane szybkim przelewem bankowym. Bukmacher zatwierdza wypłaty w godzinach 9:00 – 20:00 w dni powszechnie oraz 9:00 – 17:00 w soboty i niedziele. Jeśli Twój bank oferuje usługę księgowania wpłat przez całą dobę, wówczas pieniądze pojawią się na Twoim koncie natychmiast. Niektóre banki księgują jednak płatności w określonych godzinach. Wówczas należy poczekać do kolejnego dnia roboczego. Wypłatę można zrealizować od kwoty 20 PLN. Dla formalności warto także zaznaczyć, że bukmacher nie pobiera prowizji od zrealizowanych płatności.

Aktywne promocje i bonusy Betcris

Wiemy już w zasadzie wszystko o nowym bukmacherze Betcris, który stale ulepsza swoją ofertę i pracuje na tym, aby zająć silną pozycję na polskim rynku bukmacherskim. Czas na krótkie podsumowanie wszystkich promocji i bonusów, które na ten moment można znaleźć w ofercie promocyjnej bukmachera. Oto one:

Zakład bez ryzyka 50 PLN – po dokonaniu pierwszej wpłaty możesz postawić zakład bez ryzyka. Jeśli okaże się przegrany, otrzymasz zwrot 50% stawki maksymalnie do kwoty 50 PLN.

Freebet 200 PLN – na start otrzymujesz również freebet o wartości 50% pierwszego zakładu. A zatem, jeśli postawisz na pierwszy kupon 400 PLN, otrzymasz maksymalny darmowy zakład.

Totalny zwrot podatku – każdego dnia możesz otrzymać freebet w postaci zwrotu podatku od stawki od wygranych kuponów spełniających zasady promocji.

Poleć znajomego – na swoim koncie możesz wygenerować link i podesłać go swojemu znajomemu, aby otworzył konto w serwisie Betcris. Jeśli Twój znajomy spełni warunki promocji, obaj otrzymacie po darmowym zakładzie o wartości 50 PLN.

Kursowy Boost – w ofercie bukmachera Betcris codzienne pojawiają się wydarzenia sportowe, które można obstawić po wyższym kursie.

Betcris+ na zakłady AKO – obstawiający zakłady AKO możesz liczyć na premię do wygranej: od 5% przy 5 zdarzeniach do 100% przy co najmniej 24 zdarzeniach.

Tuesday cashback – jeśli zakończyłeś ostatni tydzień na minusie, w Betcris możesz otrzymać cashback w formie freebetu o wartości od 10 do 100 PLN.

25 PLN dla fanów esportu – w ciągu tygodnia obstaw przynajmniej 5 kuponów po kursie min. 1.85, aby zagwarantować sobie freebet o wartości 25 PLN.

Bonus urodzinowy – w dniu swoich urodzin możesz otrzymać freebet 20 PLN do wykorzystania na zakład AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami po kursie 1,30.

Strefa VIP – jeśli należysz do grona najbardziej aktywnych i lojalnych klientów serwisu bukmacherskiego Betcris, możesz otrzymać zaproszenie do zamkniętej strefy VIP. Przynależność oznacza dodatkowe profity, takie jak chociażby spersonalizowane promocje.

Do powyższych promocji cyklicznych możemy również zaliczyć wszystkie promocje okresowe związane z popularnymi wydarzeniami sportowymi, a także ze szczególnymi okresami w kalendarzu. Reasumując, kod bonusowy Betcris wraz z dostępnymi promocjami dla stałych klientów prezentuje się całkiem dobrze, choć Betcris bonus powitalny mógłby być nieco wyższy.

Betcris kod promocyjny – czy warto?

Według nas Betcris bonus na dzień dzisiejszy jest wart naszego zainteresowania. Każdy kupon AKO u tego bukmachera spełnia ciekawe warunki i daje nam porządne możliwości do wykorzystania. Wykorzystaj bonus freebet dostępny w Betcris oferta na dzień dzisiejszy. Oprócz teog, znajdziesz Betcris bonusy, dostępne na stronie bukmachera.

Betcris bonusy – co jeszcze warto sprawdzić?

W ofercie bukmachera znajduje się wiele ciekawych elementów. W tym Betcris freebet, czy ekstraklasowy freebet. Tak, betcris kod promocyjny to ciekawa oferta, która ukazuje dobre podejście bukmachera do klientów. Wykorzystaj to na kupon ako, który możesz obstawić na stronie Betcris.

Kod promocyjny Betcris – podsumowanie

Marka Betcris wciąż rozwija swoją renomę na polskim rynku bukmacherskim i dąży do pozyskania nowych klientów. Debiut serwisu miał miejsce w sierpniu, a mimo to, wciąż wielu graczy nie zdaje sobie sprawy z obecności nowej firmy na liście legalnych bukmacherów w Polsce. Jeśli chcesz zarejestrować konto u tego bukmachera, pamiętaj, aby wykorzystać dostępny na naszej stronie kod bonusowy Betcris. W ten sposób możesz sobie zapewnić atrakcyjny Betcris bonus powitalny, na udany początek obstawiania. Betcris proponuje swoim klientom zakład bez ryzyka 50 PLN i freebet 200 PLN.

Całkiem dobrze prezentuje się również oferta promocyjna stworzona z myślą o aktywnych klientach bukmachera. Znajdziemy tu możliwość obstawiania zakładów bez podatku od stawki, bonusy do wygranych z zakładów AKO, wysokie kursy na popularne wydarzenia sportowe, a także sekcję VIP stworzoną z myślą o lojalnych i najbardziej aktywnych klientach serwisu. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że Betcris to bukmacher, który już teraz posiada naprawdę dobrą i dopracowaną ofertę, która sprosta oczekiwaniom wymagających klientów.

Betcris FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy Betcris to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, Betcris to legalna marka zarządzona w Polsce przez spółkę Mr Bet Zakłady Bukmacherskie. Firma w grudniu 2019 roku otrzymała licencję Ministra Finansów nr PS4.6831.1.2019, która upoważnia do świadczenia usług bukmacherskich w naszym kraju.

Jaki Betcris bonus powitalny jest dostępny?

Nowi klienci, którzy zarejestrują konto w serwisie bukmacherskim Betcris mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka ze zwrotem 50% stawki w przypadku przegranej. Maksymalny zwrot to 50 PLN. Ponadto, gracze otrzymują freebet o połowie wartości pierwszego zakładu, maksymalnie do 200 PLN.

Jak wykorzystać kod promocyjny Betcris?

Betcris kod promocyjny można wykorzystać w trakcie rejestracji nowego konta. W formularzu rejestracyjnym znajdź właściwe okienko i wklej posiadany przez siebie kod. Aktualne kody bonusowe do legalnych bukmacherów znajdziesz w naszym serwisie.

Jaki warunek obrotu obowiązuje w Betcris?

Dobrą informacją jest brak warunku obrotu. Zwrot w ramach zakładu bez ryzyka możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalsze zakłady. Jeśli chodzi o freebet, wystarczy, że całą kwotę przeznaczysz na zakład z trzema zdarzeniami po kursie min. 1,30.

Czy bukmacher Betcris posiada aplikację mobilną?

Tak, zakłady bukmacherskie sp z o.o w Betcris można obstawiać również za pośrednictwem nowoczesnej i wygodnej aplikacji mobilnej, którą można pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera. Dostępna jest aplikacja na urządzenia iOS oraz Android.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem