Kod promocyjny Betclic

Aktualna oferta na zakłady bukmacherskie (27.01.2023)
ZAREJESTRUJ SIĘ
kod
PASJA
Polecane bonusy na Betclic:
Betclic to uznana, europejska marka bukmacherska, którą stworzono w 2005 roku w Londynie. Bukmacher przez wiele lat był związany z polskim rynkiem, ale na skutek ustawy hazardowej musiał chwilowo zawiesić działalność w naszym kraju.

Betclic to popularna marka bukmacherska, działająca w branży od 2005 roku. Firma powstała w Londynie i w krótkim czasie zbudowała dużą popularność wśród klientów. Bukmacher od wielu lat związany z polskim rynkiem, ale podobnie jak wiele innych, zagranicznych firm, musiał przerwać świadczenie usług ze względu na obowiązującą ustawę hazardową. W 2019 roku Betclic uzyskał licencję Ministra Finansów i zadebiutował w naszym kraju jako w pełni legalny bukmacher.

Serwis bukmacherski Betclic jest kojarzony z bogatą ofertą wydarzeń, innowacyjnymi funkcjami, a także ciekawymi promocjami oraz bonusami. Nowi klienci mogą wykorzystać przy rejestracji aktualny kod promocyjny Betclic, zgarniając tym samym korzystny bonus betclic na udany początek obstawiania. Sprawdźmy, co na dzień dzisiejszy może zaoferować kod bonusowy dostępny w Betclic.

Kod promocyjny i bonus powitalny w Betclic

W serwisie bukmacherskim Betclic spotkamy się z niezwykle popularną promocją powitalną. Jest to zakład bez ryzyka, z pomocą którego możemy zagrać o wysokie nagrody, bez ryzyka utraty postawionych środków. Wrażenie robi przede wszystkim wysoka kwota cashbacku oferowanego przez bukmachera. Nowi klienci w Betclic mogą liczyć na zwrot postawionych środków do 550 złotych. Zakład bez ryzyka to promocja działająca na zasadzie: Wszystko albo nic. Jeśli wygramy, możemy wydatnie powiększyć nasz stan konta. Jeśli przegramy, nie otrzymujemy żadnego bonusu, ale również nie notujemy żadnych strat.

Gdy w 2019 roku pojawiła się informacja, że Betclic powróci na polski rynek bukmacherski, szybko zaczęły się spekulacje, czy nowi klienci będą mogli skorzystać z tradycyjnego zakładu bez ryzyka, który był dostępny w zagranicznej wersji serwisu. Taka promocja obowiązywała także dużo wcześniej, zanim serwis nie zdecydował się przerwać działalności na skutek ustawy hazardowej. Na początku, legalny bukmacher Betclic zaoferował bardziej klasyczny bonus powitalny, w którym można było otrzymać premię depozytową. Dostrzegając umiarkowane zadowolenie fanów, serwis postanowił na dobry i sprawdzony kod bonusowy Betclic, oferujący nam zakład bez ryzyka do 500 złotych.

Jak działa zakład bez ryzyka w Betlic?

Zakład bez ryzyka, zwany również jako kod promocyjny i bonus cashback, to ciekawa forma promocji powitalnej, która posiada duży potencjał do zbudowania sporych zysków. W ramach promocji Betclic, Twój pierwszy zakład wniesiony po dokonaniu wpłaty, będzie zakładem bez ryzyka. Jeśli wybrane przez Ciebie typy nie okażą się szczęśliwe, otrzymasz cashback czyli zwrot stawki na saldo bonusowe. W Betclic, możesz uzyskać zwrot nawet do 550 złotych.

Są dwie metody wykorzystania tej promocji. Jedni gracze tworzą bardziej ryzykowny zakład wielokrotny by uzyskać duży kurs całkowity i powalczyć o wysoką wygraną. Inni klienci preferują natomiast bardziej bezpieczną grę, aby wykorzystać zakład bez ryzyka do faktycznego zbudowania większego kapitału na stary. W Betclic wystarczy już kurs powyżej 2,00 aby powalczyć o podwojenie pierwszej wpłaty. Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z zakładami bukmacherskimi, koniecznie poczytaj o efektywnym wykorzystaniu tej formy bonusu na start.

Dlaczego warto wykorzystać kod promocyjny Betclic?

Wspomniany wyżej cashback do 550 złotych to standardowa oferta promocyjna Betclic adresowana do wszystkich klientów w serwisie. Kody promocyjne to sposób na uzyskanie dodatkowego prezentu i większego bonusu na start. W związku z tym, na naszej stronie internetowej prezentujemy aktualne kody bonusowe do wykorzystania w legalnych serwisach bukmacherskich. Dzięki nim, masz szansę w jeszcze lepszy sposób rozpocząć swoją przygodę z Betclic. Najpopularniejsze kody promocyjne pozwalają zgarnąć dodatkowy kod promocyjny i bonus bez depozytu lub większą premię startową.

Jak otrzymać maksymalny kod promocyjny i bonus Betclic krok po kroku?

Niektórzy gracze nie do końca znają jeszcze ideę bonusu cashback. Na polskim rynku bukmacherskim znajdziemy serwisy, które proponują taki kod promocyjny i bonus startowy, jednak żaden z nich nie dopuszcza tak wysokiej kwoty zwrotu co Betclic. W związku z tym, warto zastanowić się nad efektywnym wykorzystaniem zakładu bez ryzyka. Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, aby zgarnąć maksymalny kod promocyjny i bonus startowy dostępny w serwisie Betclic:

 1. Odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź aktualny kod promocyjny Betclic. Skopiuj go i przejdź do serwisu bukmacherskiego. Kliknij przycisk „zarejestruj się” widoczny w prawym, górnym rogu ekranu. Ukaże się formularz rejestracyjny.
 2. Rejestracja w Betclic składa się z trzech etapów. Na początku podajesz podstawowe dane osobowe oraz dane konta. Następnie, uzupełniasz szczegółowe informacje potrzebne do otworzenia konta. Trzecim krokiem jest weryfikacja polegająca na załączeniu skanu tożsamości. W trzeciej fazie możesz również wykorzystać Betclic kod promocyjny.
 3. Po otworzeniu nowego konta, przejdź do płatności i zrealizuj pierwszą wpłatę w serwisie. Aby wykorzystać maksymalny potencjał tej promocji, wpłać na swoje konto przynajmniej 568 złotych.
 4. Czas na pierwszy zakład w serwisie. Pamiętaj, że to jedyna okazja do efektywnego powiększenia stanu swojego konta. Możesz postawić zakład za 568 złotych bez ryzyka. W praktyce, 68 złotych to 12-procentowy podatek od stawki. A zatem, w razie porażki, zwrot wyniesie 550 złotych.
 5. Zanim będziesz mógł wypłacić kod promocyjny i betclic bonus cashback lub środki wygrane przy pomocy zakładu bez ryzyka, musisz najpierw w ciągu 30 dni dokonać warunku obrotu opisanego w regulaminie promocji. Znajdziesz go w poniższym akapicie.

Jak zatem widzisz,  zakład bez ryzyka to niezwykle atrakcyjna promocja bukmacherska, która może zaoferować znacznie więcej korzyści, niż tradycyjna premia powitalna. Z dostępnej oferty powitalnej mogą skorzystać gracze, którzy zdecydują się na szybką rejestrację konta. Jeśli dostrzeżesz nieoczekiwane trudności, skontaktuj się z działem obsługi klienta Betclic.

Warunek obrotu w serwisie bukmacherskim Betclic

Warunek obrotu jest obowiązkowy niezależnie od tego, czy Twój pierwszy kupon zostanie rozliczony jako wygrany lub przegrany. Kwota wymagana do obrotu jest obliczana na postawie wzoru: Stawka pierwszego zakładu x współczynnik zakładu. Załóżmy, że zagrasz swój zakład bez ryzyka za 100 złotych. Mnożąc kwotę przez współczynnik 0,88 otrzymasz kwotę, którą musisz obrócić – 88 złotych.

W Betclic obowiązuje czterokrotny warunek obrotu. Zaliczają się do niego zakłady pojedyncze oraz wielokrotne zawarte po kursie wynoszącym min. 2,00. Gracza ma 30 dni na wykonanie zadania. W innym razie, bonusowe środki bezpowrotnie przepadną. Warunek ustalony przez Betclic nie należy do szczególnie trudnych czy skomplikowanych. Wystarczy odrobina przemyślanej i rozsądnej gry by bez trudu spełnić obowiązujący wymóg.

Oferta powitalna Betclic – kod Betclic – podsumowanie

Kod promocyjny i Bonus powitalny w Betclic to świetna okazja by zagrać o naprawdę dużą wygraną i znacznie powiększyć swój startowy kapitał na zakłady bukmacherskie Betclic. Pamiętaj, aby wykorzystać ten zakład w dyscyplinach, w których czujesz się mocny: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, snooker. Tylko od Ciebie zależy jakie typy dobierzesz do pierwszego zakładu. Bukmacher nie stawia żadnych ograniczeń. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki maksymalnie do 550 złotych. Wielu doświadczonych typerów uważa, że kod bukmachera na cashback jest lepszy od tradycyjnych bonusów depozytowych, ponieważ pozwalają na większą swobodę obstawiania.

Promocje dla stałych klientów w serwisie

Serwis bukmacherski Betclic dopiero niedawno wznowił swoją działalność na polskim rynku bukmacherskim. W związku z tym, pełna oferta promocyjna nie jest jeszcze odpowiednio rozbudowana. Nie mamy jednak wątpliwości, że bukmacher w przyszłości niejednokrotnie zaskoczy nas świetną okazją do zgarnięcia dodatkowej wygranej. Być może rozwinięciu ulegnie również promocja powitalna, a bukmacher zdecyduje się zaoferować dodatkowy prezent na start. Warto być na bieżąco i aktualnie sprawdzać kod promocyjny Betclic, jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tym serwisie. To renomowana i uznana marka, która cieszy się zaufaniem wielu tysięcy klientów.

Piłkarski Jackpot – wysokie wygrane dla najlepszych typerów

Jedną z najciekawszych promocji w serwisie bukmacherskim Betclic jest Piłkarski Jackpot. W każdy weekend wybierana jest jedna z czołowych lig europejskich. Zadaniem graczy jest obstawienie kuponu zawierającego wszystkie mecze danej kolejki. Na kuponie powinny znaleźć się typy 1×2. W każdy weekend obowiązuje pula nagród, która zostanie rozdysponowana pomiędzy graczy, którzy prawidłowo wytypują wyniki wszystkich ośmiu spotkań na swoim kuponie. Zwykle, pula nagród w promocji Piłkarski Jackpot wynosi 35-40 tysięcy złotych.

Zabawa jest połączona z typerskim pojedynkiem przeciwko Maćkowi prowadzącemu popularny kanał Footroll na Youtubie. On również wskazuje swoje typy na nadchodzące mecze wchodzące do promocji Piłkarskiego Jackpota. Jeśli okażesz się lepszy i prawidłowo wytypujesz większą liczbę spotkań od Footrolla, wówczas otrzymasz od Betclic dodatkowy betclic bonus w wysokości 10 złotych. Zanim postawisz swój kupon, znajdź promocję Piłkarski Jackpot w serwisie bukmachera i dołącz do wydarzenia, dzięki czemu, Twoje kupony będą kwalifikowane w zabawie.

Betclic TV dla aktywnych graczy

W serwisie Betclic często możemy liczyć na ciekawy kod bukmachera w sekcji zakładów bukmacherskich na żywo. Bukmacher stawia przed nami zadanie stworzenia odpowiedniego kuponu zawierającego wydarzenia objęte promocją. Naszym zadaniem jest jednak wytypowanie wyniku live, gdy mecz już trwa. Zakłady na żywo w serwisie Betclic są znacznie ciekawsze ze względu na funkcje Betclic TV. Tak jest, bukmacher pozwala aktywnym klientom oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe z wielu dyscyplin: piłki nożnej, tenisa, siatkówki, sportów motorowych oraz wielu innych.

Dzięki temu, możesz połączyć śledzenie relacji na żywo z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Być może zauważysz coś ciekawego w przebiegu gry i dzięki temu stworzysz lukratywny kupon, który już po kilku minutach zaprocentuje dużym zyskiem. Są tylko trzy warunki, które należy spełnić, aby funkcja Betclic TV była dostępna dla naszego konta:

 • posiadać środki na swoim bukmacherskim koncie
 • obstawić dowolny zakład na mecz, który chcesz obejrzeć
 • postawić inny, dowolny zakład w przeciągu ostatniej doby

Kupon Multi+

Jesteś zwolennikiem tworzenia rozbudowanych zakładów akumulowanych z wysokim kursem całkowitym? Jeśli tak, w Betclic możesz liczyć na specjalny kod bukmachera Multi+, która pozwoli Ci zgarnąć większą wygraną od kuponu combi. Zasady są bardzo proste. Wystarczy stworzyć kupon z przynajmniej pięcioma zdarzeniami. Jeśli Twoje typy okażą się słuszne, do wygranej z kuponu zostanie doliczona specjalna premia. Im więcej zdarzeń na wygranym kuponie, tym większy kod promocyjny i bonus. Premie do zakładów AKO w Betclic są naliczane w następujący sposób:

5 wydarzeń – 7% premii

6 wydarzeń – 14% premii

7 wydarzeń – 20% premii

8 wydarzeń – 25% premii

9 wydarzeń – 30% premii

10 wydarzeń – 35% premii

11 wydarzeń – 40% premii

12 wydarzeń – 45% premii

13 lub więcej wydarzeń – 50% premii

Skuteczne typowanie zakładów wielokrotnych z wieloma zdarzeniami na kuponie na pewno nie jest zadaniem prostym. Doskonale wie o tym bukmacher Betclic, który postanowił nagrodzić akumulatory swoich klientów wygranymi powiększonymi nawet o 50%.

Funkcja Cashout w Betclic

W tak renomowanym serwisie, jakim jest Betclic, nie mogło oczywiście zabraknąć nowoczesnej funkcji cashout, która pozwala na przedwczesne zamknięcie kuponu, gdy typowane zdarzenia wciąż trwają. Daje to większe poczucie kontroli nad kuponami oraz pozwala minimalizować straty w przypadku, gdy nasze typy okazują się nietrafione. Jak dokładnie działa system cashout?

W przypadku zakładów pojedynczych: obstawiasz mecz piłkarski, między Arsenalem i Chelsea Londyn. Stawiasz na wygraną Kanonierów, a potencjalny zysk wynosi 100 złotych. Arsenal strzela bramkę i prowadzi. Mecz wchodzi w decydującą fazę i obserwujesz znaczną dominację ze strony Chelsea. Obawiasz się, że The Blues strzelą bramkę w ostatniej chwili co sprawi, że Twój kupon przegra. Cashout pozwala Ci już teraz wyciągnąć gwarantowany zysk na poziomie 80 złotych.

W przypadku zakładów wielokrotnych: obstawiłeś pięć zdarzeń na jednym kuponie. Masz do wyciągnięcia 1000 złotych. Cztery spotkania zakończyły się po Twojej myśli. Masz jednak obawy, że ostatnie spotkanie zaprzepaści Twój kupon. Cashout proponuje Ci pewny zysk na poziomie 750 złotych. Możesz zamknąć kupon i nie martwić się rezultatem ostatniego meczu.

Cashout działa również w drugą stronę, gdy Twój typ przegrywa. Wtedy możesz ocalić przynajmniej część stawki zamykają kupon przed czasem. Zasady są bardzo proste: im bliżej do pozytywnego rozliczenia kuponu, tym większa kwota Cashout do wyciągnięcia w danym momencie.

Promocje w aplikacji mobilne

Bukmacher Betclic zadbał o wygodną i funkcjonalną aplikację mobilną. Dzięki niej, możesz obstawiać interesujące zakłady bukmacherskie w dowolnym czasie i miejscu. Co więcej, taka forma typowania często zaoferuje Ci specjalne warunki. W aplikacji znajdziesz bowiem specjalny kod bukmachera dostępny wyłącznie dla klientów preferujących taką formę obstawiania zakładów. W związku z tym, warto uzbroić się w aplikacje Betclic mobile i korzystać z dodatkowych promocji, których nie znajdziemy w serwisie internetowym.

Pamiętajmy że bukmacherzy STS i Fortuna stosują kod promocyjny i bonusy podczas rejestracji w telefonie. Skutkiem tego promocje takie jak w Fortuna i STS musiały pojawić się w Betclic. U tego bukmachera promocje są dostępne podczas rejestracji i widnieją na kuponie. Zarówno Fortuna i STS stosują inne formy i ceny bonusów, jednak Betclic też ma ciekawe opcje. Pamiętajmy że również STS i Fortuna to inne aplikacje i strony mobilne. Bukmacherzy STS i Fortuna oferują swoje dedykowane aplikacje jak Betclic, jednak mają inne funkcje. Zobacz także aplikacje STS i Fortuna. Fortuna jest szczególnie wart uwagi.

Betclic jako bukmacher bez podatku?

Legalne zakłady bukmacherskie wiążą się oczywiście z koniecznością odprowadzania podatków. W praktyce jest to obowiązek bukmachera Betclic, który automatycznie odlicza od naszego kuponu 12-procent od stawki i załatwia formalności z urzędem. Nie jest jednak powiedziane, że obowiązek płacenia podatku od stawki leży po stronie gracza.

W związku z tym, legalni bukmacherzy często oferują swoim klientom specjalne promocje, w których można zagrać bez podatku. Wtedy, współczynnik kuponu zmienia się z 0,88 na 1,00. Innymi słowy, gramy tak jak przed wprowadzeniem ustawy hazardowej. Niezbędne opłaty pokrywa bukmacher, a my możemy zgarnąć dodatkowe 14% wygranej. Takie promocje od czasu do czasu są dostępnie również na zakładach bukmacherskich Betclic.

Promocje na najważniejsze wydarzenia sportowe

Klienci Betclic mogą liczyć na ciekawe promocje okresowe z okazji ważnych wydarzeń sportowych. To ciekawa forma zadań z nagrodami. Wchodząc w aktywną promocję możemy szybko zapoznać się z klarownymi warunkami danej oferty. Znajdziemy tu wytyczne, jaki zakład powinniśmy obstawić, by skorzystać z promocji. Jeśli stworzymy kupon, który spełnia wymagania, możemy sobie zagwarantować kod promocyjny i bonus cashback lub premię do wygranej. Takie promocje pojawiają się w Betclic niemal codziennie, dzięki czemu, nigdy nie brakuje okazji do wydatnego zwiększenia stanu konta na kolejne zakłady.

Opinie graczy na temat kodu promocyjnego Betclic

Betclic to jak na razie pierwszy powrót zagranicznej marki na polski rynek bukmacherski. Powrót tego bukmachera Betclic zapowiadano już od początku 2018 roku, a apetyty graczy ciągle rosły. Tu uznana europejska marka, która zawsze daje nam gwarancję satysfakcji. W 2019 roku potwierdzono, że Betclic ponownie pojawi się na polskim rynku co ziściło się w połowie roku. Serwis błyskawicznie zyskał nowych klientów i zapracował na pozytywne opinie. Gracze najbardziej chwalą oczywiście Totolotek kod promocyjny Betclic, który pozwala postawić zakład bez ryzyka do 550 złotych.

Najważniejsze promocje w serwisie Betclic – promocyjny Betclic kod

Promocyjna oferta w Betclic już teraz prezentuje się naprawdę dobrze i sprawia, że gra u tego bukmachera Betclic jest bardziej opłacalna. Na pewno możemy stwierdzić, że atrakcyjny Totolotek kod promocyjny i kod bonusowy Betclic dla nowych klientów, to niejedyny atut tego serwisu. Poniżej prezentujemy wszystkie opcje typu kod Betclic, z których mogą skorzystać klienci serwisu bukmacherskiego Betclic:

 • Kody promocyjne – w serwisie Betclic możesz obstawić pierwszy zakład bez ryzyka z opcją zwrotu do 550 złotych w przypadku przegranego kuponu. To bardzo ciekawa oferta, która pozwala przy odrobinie wprawy zadbać o duży zastrzyk pieniężny do kapitału początkowego.
 • Multi+ – jest to promocja, która premiuje wszystkich sympatyków zakładów wielokrotnych. W Betclic, tworząc kupon z przynajmniej pięcioma zdarzeniami, możesz zapewnić sobie premię do wygranej od 7 do 50%.
 • Boost (Wysokie Kursy) – najpopularniejsze wydarzenie sportowe możesz obstawić na korzystniejszych warunkach. W promocji Boost możesz liczyć na powiększone kursy, a co za tym idzie, na większe wygrane od zakładów na ważne mecze.
 • Turnieje dla aktywnych graczy – w serwisie Betclic pojawiają się regularne wyzwania dla typerów, w których zbieramy punkty rankingowe i walczymy o cenne nagrody pieniężne, a także pakiety wyjazdowe na ciekawe wydarzenia sportowe.
 • Kod mobilny – jeśli lubisz obstawiać wydarzenia sportowe w aplikacji mobilnej, Betclic mobile zapewni Ci dodatkowe na kod bukmachera na urozmaicenie gry.
 • Cashout – dzięki tej funkcji możesz wcześniej zamknąć swój kupon bukmacherski odbierając pewną wygraną. Daje to większą kontrolę nad obstawionymi kuponami i pozwala wyeliminować ryzyko pecha, w którym przegrywamy kupon w ostatniej chwili
 • Betclic TV – aktywni gracze mogą za pośrednictwem serwisu Betclic oraz aplikacji mobilnej, oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe. Wystarczy jedynie obstawić zakład na interesujący nas mecz.
 • Okresowe wydarzenia – bukmacher proponuje również szeroką gamę ciekawych promocji okresowych, w których wykonujemy zadanie postawione w regulaminie danej promocji, a dzięki temu możemy zgarnąć dodatkowy kod promocyjny i bonus.

Obecną ofertę promocyjną dostępną w Betclic oceniamy na duży plus. Warto również zaznaczyć, że serwis dopiero od niedawna wrócił do świadczenia usług na terenie naszego kraju. W związku z tym, możemy się spodziewać, że w przyszłości pojawią się jeszcze lepsze oferty. Na naszej stronie znajdziesz aktualny kod promocyjny i kod bonusowy Betclic, a także recenzje najciekawszych promocji bukmacherskich.

Betclic kod promocyjny – czy warto?

Dostępny dziś kod promocyjny betclic z pewnością ma wielki potencjał do wykorzystania. Wybierając betclic kod promocyjny zyskujemy bowiem potężny bonus, który jest nam oddawany już na sammy starcie naszej przygody u tego bukmachera. Dostępny dziś w ofercie betclic bonus to bowiem masa dodatkowych środków, które możemy wykorzystać zupełnie za darmo.

betclic bonus – jak oceniamy?

Dzisiejszy bonus betclic bez problemu powinien spełnić oczekiwanai graczy. Podobnie jak betclic cashback, który jest dostępny podczas naszej rozgrywki. Jeśli chcemy wyjść najlepiej na ofercie od Betclic, warto wykorzystać kod promocyjny betclic, dzięki kóremu będziemy cieszyć się najlepszymi warunkami podczas naszej rozgrywki.

Dzisiejszy betclic kod promocyjny oddaje nam do dyspozycji dużą kwotę, którą możemy cieszyć się na starcie naszej gry u bukmachera. Wystarczy wpisać betclic kod promocyjny podczas rejestracji, aby otrzymać go i móc cieszyć się jego warunkami.

Nasz betclic bonus powitalny będzie oczywiście udostępniony od razu, dzięki czemu wszystkie bonusy bukmacherskie jak możemy zobaczyć, są przyznawane przez specjalny system, podczas naszej rozgrywki.

Prosimy oczywiście wcześniej sprawdzić czy działa kod promocyjny betclic w danym momencie. Możemy zrobić to w prosty sposób, podczas rejestracji betclic kod promocyjny. Środki oczywiście wpadną na nasze konto bonusowe, po rejestracji naszego konta.

Ogólna ocena bukmachera Betclic

Marka Betclic zakłady bukmacherskie na dzień dzisiejszy cieszy się wielkim uznaniem graczy na Polskim rynku. Wpływa na to wiele funkcji serwisu, w tym choćby betclic cashback, który możemy wykorzystać podczas naszej gry. Kolejnym aspektem jest oczywiście bonus betclic, który możemy wykorzystać podczas rejestracji. Sam kod promocyjny betclic daje nam już ponad 500zł cashbacku za darmo, dzięki czemu jest to bardzo dobry wynik, jak na Polskiego bukmachera.

Z rzeczy, które warto jeszcze wymienić na plus jest oczywiście betclic aplikacja mobilna, dzięki której szybko obstawimy nasze zakłady. Dodatkowo, środki wypłacone od bukmachera wpływają na nasze konto bankowe bardzo szybko. Warto dodać też, że bonus boost działa u bukmachera bardzo sprawnie.

Według naszej opinii, betclic bukmacher sprawdza się bardzo dobrze w dzisiejszych czasach. Wśród legalnych bukmacherów jest to firma, która jest godna naszego polecenia. Marka Betclic Polska wpisuje się bardzo dobrze w nasze dzisiejsze potrzeby i wypełnia bardzo ważną lukę na Polskim rynku zakładów sportowych. Dlatego jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, przyznajemy wysoką ocenę w naszym rankingu.

Kod promocyjny Betclic – podsumowanie

W ciągu zaledwie kilku miesięcy na polskim rynku, Betclic zdołał ponownie zbudować silną pozycję i stać się jednym z najchętniej wybieranych serwisów. Ciągle poszerzana oferta promocyjna sprawia, że nie brakuje nowych klientów. Już teraz warto wykorzystać kod promocyjny i kod bonusowy Betclic i odebrać atrakcyjny kod promocyjny i bonus cashback do 550 złotych. Ta promocja daje nam duży potencjał zysku. Wystarczy jedynie odrobina doświadczenie i dobrej analizy. Oczywiście możemy także wykorzystać sprawdzone typy bukmacherskie innych graczy by postawić dobry zakład bez ryzyka.

Betclic stara się na bieżąco poszerzać swoją ofertę promocyjną. Dzięki temu, możemy liczyć na wiele ciekawych okazji do zgarnięcia większej wygranej. Sporym plusem są niewątpliwie turnieje dla najbardziej aktywnych graczy, które pozwalają powalczyć o duże pieniądze, a także pakiety wyjazdowe na ważne wydarzenia sportowe. Mamy również kod bukmachera z premiami do zakładów wielokrotnych, nowoczesną funkcję cashout oraz Betclic TV, a także szeroką gamę ofert okresowych. W Betclic nie grozi nam zatem niedostatek ciekawych promocji i bonusów.

Betclic FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jaki kod promocyjny i bonus powitalny oferuje Betclic?

Betclic proponuje swoim klientom pierwszy zakład bez ryzyka. W przypadku przegranego kuponu, gracz otrzyma zwrot stawki maksymalnie do kwoty 550 złotych.

Czym jest kod promocyjny i bonus cashback?

Kod promocyjny i Bonus cashback Betclic to inne określenie zwrotu stawki od przegranego zakładu. To bardzo popularna promocja powitalna od lat praktykowana w serwisie bukmacherskim Betclic.

Jaki warunek obrotu obowiązuje?

Zanim bonusowe środki będą podlegały wypłacie, gracz musi wykonać czterokrotny obrót stawką pierwszego zakładu pomnożoną przez współczynnik 0,88. K od promocyjny i Bonus należy obrócić w ciągu 30 dni na kuponach z kursem min. 2,00.

Co oferuje kod promocyjny i kod bonusowy Betclic?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz kod bonusowy i kod bonusowy Betclic, z którym możesz otworzyć sobie dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej.

Jak wykorzystać kod bonusowy?

Wystarczy skopiować znaleziony kod promocyjny, przejść do serwisu Betclic, rozpocząć proces rejestracji nowego konta i wkleić kod w odpowiednio okienko.

Czy Betclic to legalny bukmacher w Polsce?

Tak, zakłady bukmacherskie Betclic jeszcze w 2018 roku otrzymały licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów sportowych przez Internet. Dzięki temu, Betclic jest w pełni legalnym bukmacherem na polskim rynku.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem