„Rallen” i „Snatchie” opuszczają szeregi x-kom AGO

Stało się to, co w powietrzu wisiało już od dłuższego czasu. Dziś x-kom AGO oficjalnie pożegnało się z Karolem "rallenem" Rodowiczem i Michałem "snatchie" Rudzkim.

Kadrowa rewolucja w x-kom AGO trwa w najlepsze. Jakiś czas temu z zespołem pożegnał się Paweł „reatz” Jańczak, a w jego miejsce „Jastrzębie” zatrudniły Szymona „kRaSnaLa” Mrozka. Nie były to jednak jedyne ruchy planowane przez AGO, gdyż mówiło się, że z organizacją pożegnać ma się również Karol „rallen” Rodowicz oraz Michał „snatchie” Rudzki. Te plotki zostały potwierdzone w środę.

Od dnia 1.10.2021 mój kontrakt z xkom-AGO wygasł, co czyni mnie wolnym zawodnikiem. Pomimo braku kropki nad i uważam, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty, będąc pierwszą drużyną w Polsce od kilku dobrych miesięcy utrzymującą się stabilnie w top30 rankingu HLTV. Przede wszystkim chciałbym podziękować organizacji za te 9 miesięcy i bardzo się cieszę, że znów mogłem zawitać do Gniazda. Nadal chcę grać i zwyciężać, co decyduje o tym że zaczynam poszukiwana nowej drużyny – pisze Rudzki w swoim oświadczeniu.

Zobacz również: Oficjalnie: Piotr „blacktear5” Kasiński odchodzi z Anonymo

Kto zastąpi „rallena” i „snatchiego”? Tego jeszcze nie wiemy. Warto jednak odnotować, że na ławce rezerwowych ekipy z Warszawy wciąż znajduje się Miłosz „mHL” Knasiak, który musiał wziąć przerwę od profesjonalnej gry z powodu matury. Co ciekawe – zarówno „rallen” jak i „snatchie” będą wspierać drużynę jeszcze w dwóch turniejach: Pucharze Narodowej Drużyny Esportu w Chorzowie oraz Elisa Invitational Fall 2021.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem