Raheem Sterling bohaterem hitowego transferu do Hiszpanii?!

Tego lata Raheem Sterling był blisko przenosin do słonecznej Hiszpanii. Temat jego transferu upadł, jednak zimą rozmowy mają zostać wznowione.

Według informacji podawanych przez „Sport” w ostatnim tygodniu letniego okna transferowego Raheem Sterling negocjował transfer do… FC Barcelony. Temat przeprowadzki skrzydłowego upadł, jednak nie został zapomniany. Wcześniej wspomniane źródło zapewnia, że rozmowy trwają i idą w dobrym kierunku, a transakcja nadal może dojść do skutku.

Zobacz również: BVB kusi Haalanda najbardziej lukratywnym kontraktem w historii klubu

„Duma Katalonii” po przeanalizowaniu aktualnej sytuacji finansowej doszła do wniosku, że mogą pozwolić sobie na pozyskanie gwiazdy. Ekipa z Katalonii najbardziej chciałaby wzmocnić formację ofensywną, a Sterling wydaje się być idealnym kandydatem. Podczas letnich rozmów reprezentant Anglii wyraził zainteresowanie przenosinami, jednak Manchester City nie chciał podejmować pochopnej decyzji. Wszystko przez brak odpowiedniego następcy 26-latka. Kluby rozmawiają o wypożyczeniu, które byłoby korzystne dla obu stron.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem