Rafał Gikiewicz zmieni klub w Bundeslidze?!

Niemieckie media kolejny raz spekulują o przyszłości Rafała Gikiewicza, widząc w nim potencjał na grę w lepszym klubie niż Augsburg. "Giki" mógłby być następcą Yanna Sommera w Borussii Moenchengladbach.

Jak informuje redaktor Tomasz Urban z ViaPlay, Niemcy uważają, że w najbliższym czasie może dojść do efektu domina związanego z kontuzją Manuela Neuera w Bayernie. Rafał Gikiewicz wprawdzie nie zastąpi bezpośrednio legendy Bawarczyków, ale kandydatem do tego jest wspomniany Yann Sommer z Borussii Moenchengladbach. W razie transferu, w ósmej ekipie obecnego sezonu Bundesligi pojawi się wyrwa do zapełnienia. I tu jednym z kandydatów jest Polak.

Rafał Gikiewicz jest łączony przez niemieckie media z transferem do Borussii Moenchengladbach – informuje Tomasz Urban

Niemieckie media doniesienia nt. Gikiewicza traktują jako niepewne, ale realne i interesujące. Pojawia się już zresztą potencjalne następstwo dla Polaka w Augsburga – w osobie ponad 10 lat młodszego Finna Dahmena z Mainz.

Gikiewicz świetnie zna Bundesligę. Dodatkowo wnosi podobne zdolności przywódcze do Yana Sommera, a w styczniu byłby do wykupienia za rozsądną kwotę, ponieważ wkrótce jego kontrakt wygasa.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem