Radosław Majecki zadebiutuje w Monaco! Problemy konkurenta

Radosława Majeckiego zaliczy niespodziewany debiut w AS Monaco. Choć jego główny konkurent Benjamin Lecomte to mocny punkt zespołu, czeka go przymusowa przerwa w treningach.

Benjamin Lecomte nie stracił miejsca w składzie po dołączeniu do zespołu młodego legionisty. Więcej, w ostatniej kolejce ligowej 29-letni Francuz został wybrany nawet do jedenastki Ligue 1 przez redakcję L’Equipe. Teraz czeka go przymusowa przerwa, ponieważ zdiagnozowano u niego zakażenie wirusem COVID-19. Jest jedną z dwóch osób w klubie, u których wykryto ten problem. Francuskie media nie mają wątpliwości, że bardzo przybliża to Radosława Majeckiego do debiutu w lidze francuskiej, a de facto występu w dwóch kolejnych spotkaniach. W najbliższy weekend klub z księstwa czeka domowy mecz z FC Nantes. Tydzień później zagra z kolejnym dobrze punktującym na starcie rozgrywek zespołem – FC Rennes.

Radosław Majecki dołączył do Monaco latem. Klub Ligue 1 nie czekał nawet aż bramkarz dokończy sezon z Legią Warszawa. Ściągnął go do siebie w jego trakcie, by od początku przygotowań wdrażać do zespołu.

Drugą osobą zakażoną koronawirusem jest, według nieoficjalnych doniesień, sam trener Nico Kovac, co może lekko skomplikować tok przygotowań zespołu. Dodajmy, że Monaco nieźle rozpoczęło sezon – od remisu ze Stade Reims oraz wyjazdowego zwycięstwa z Metz. Radosław Majecki w obu tych spotkaniach usiadł na ławce rezerwowych.

W ostatnich dniach przebywa na zgrupowaniu reprezentacji młodzieżowej. Drużyna Czesława Michniewicza zdemolowała w spotkaniu eliminacji do Euro U-21 Estonię 6:0. Majecki był pierwszym bramkarzem.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem