RAC1: Barcelona czuje się wykorzystana przez Neymara

Nie milkną echa przedłużenia kontraktu z Paris Saint-Germain przez Neymara. Brazylijczyk jeszcze miesiąc temu miał wykazywać chęć powrotu na Camp Nou, jednak finalnie doszło do przedłużenia współpracy z zespołem z Paryża.

Neymar występował w FC Barcelonie w latach 2013-2017. W sierpniu 2017 roku Brazylijczyk trafił do PSG za rekordowe 222 miliony euro. Przed sezonem 2019/2020 wiele wskazywało na powrót 29-latka na Camp Nou, gdyż był on nieszczęśliwy w stolicy Francji. „Blaugrana” osiągnęła nawet porozumienie w sprawie kontraktu, jednak nie dogadała się z Paryżanami w sprawie ceny za zawodnika. Od tego czasu temat ucichł, jednak sam Neymar wysyłał delikatne znaki poprzedniemu pracodawcy.

Zobacz również: Premier Wielkiej Brytanii chce zorganizować finał LM w Londynie!

Nowy prezydent FC Barcelony, Joan Laporta, miał ostatnio nawiązać kontakt z gwiazdą PSG. Według RAC1 wysłannik Barcelony udał się na spotkanie z Brazylijczykiem, który miał wykazywać chęć powrotu do Hiszpanii. Laporta był zachwycony tym faktem i zaczął planować ewentualny transfer. W sobotę Neymar przedłużył jednak kontrakt z ekipą z Paryża. Wcześniej wspominane źródło uważa, że „Duma Katalonii” czuje się wykorzystana przez swojego byłego zawodnika – kontakt z Barcą miał być tylko kartą przetargową do wywalczenia lepszych warunków finansowych. Finalnie przedłużył on kontrakt z Paris Saint-Germain do czerwca 2025 roku i na jego mocy zarobi 30 milionów euro za sezon.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem