QUIZ: Piłkarze, którzy dzielili szatnie z Ronaldo i Messim. Jest ich tylko 21!

W momencie transferu Lionela Messiego do PSG, ekskluzywny klub zawodników, którzy w swojej karierze dzielili szatnię zarówno z Argentyńczykiem, jak i Cristiano Ronaldo, wzrósł z 16 do 21 nazwisk. Sprawdź, czy jesteś w stanie je wymienić!

Dokładnie tylko 21 zawodników może powiedzieć, że grało tuż obok dwójki najlepszych piłkarzy naszych czasów. Fakt, że Leo Messi przez zdecydowaną większość kariery był piłkarzem jednego klubu, znacząco skrócił tę listę. Zachęcamy do wzięcia udziału w poniższym quizie, by wskazać jak najwięcej nazwisk.

Sprawdź czy jesteś w stanie wymienić dziewięciu piłkarzy. Na udzielenie odpowiedzi masz 10 minut!

Dla wszystkich, którzy poradzili i nie poradzili sobie z naszą zabawą… Przedstawiamy kilka odpowiedzi.

Liczne grono tworzą piłkarze, którzy mieli podpisane kontrakty z Realem Madryt w czasach Cristiano Ronaldo, a dziś reprezentują barwy PSG. To Keylor Navas, Sergio Ramos, Achraf Hakimi i Pablo Sarabia (grał tylko w rezerwach). Listę wydłużają Artur i Miralem Pjanić, dzięki ich udziałowi w wymianie na linii Barcelona – Juventus. Oba kluby w CV ma także Martin Caceres.

Niewielu pamięta, że szatnię z Cristiano Ronaldo dzielił niegdyś Gerard Pique. Listę dopełniają: Henrik Larsson, Gabriel Heinze. A także reprezentanci Portugalii z Barceloną w życiorysie: Andre Gomes, Deco, Francisco Trincao i Nelson Semedo.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem