Pyosik zawodnikiem Team Liquid! [OFICJALNIE]

Doniesienia na temat hitowego transferu Team Liquid potwierdzone! Amerykańska organizacja zaprezentowała skład na nowy sezon, a w nim znalazło się miejsce dla Honga "Pyosika" Chang-hyeona.

Ostatnie tygodnie na scenie League of Legends przebiegają pod znakiem roszad kadrowych – zarówno w zespołach z Azji, Europy jak i Ameryki Północnej. Kilka dni temu świat obiegła informacja o ewentualnym hitowym transferze występującego w LCS Teamu Liquid, który starał się o pozyskanie jednego z aktualnych mistrzów świata. Okazuje się, że doniesienia były w stu procentach prawdziwe, bo organizacja potwierdziła swój skład na przyszły sezon.

Zobacz również: Astralis zaprezentowało skład na kolejny sezon LEC

Junglerem Liquid na 2023 rok będzie Hong „Pyosik” Chang-hyeon. Koreańczyk jeszcze kilka tygodni temu cieszył się z triumfu na Worlds razem z DRX, a teraz przenosi się do amerykańskiej ekstraklasy. „Pyosik” nie będzie jednak jedynym zawodnikiem z tytułem mistrza świata w zespole, bo swój fotel zachował również Jo „CoreJJ” Yong-in. Skład TL uzupełnią Park „Summit” Woo-tae, Harry „Haeri” Kang oraz Sean „Yeon” Sung. Za wyniki zespołu odpowiedzialny będzie Jang „MaRin” Gyeong-hwan.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem