Pudło Milika. Reprezentant Polski krytykowany za mecz z Troyes [WIDEO]

Kiedy przed kilkoma dniami Arkadiusz Milik ustrzelił dublet w starciu z Galatasaray Stambuł, mogło się wydawać, że nadchodzi przełom jego formy po powrocie po kontuzji. Niestety, za niedzielny występ przeciwko Troyes znów jest mocno krytykowany.

Olympique Marsylia po odpadnięciu z dalszej rywalizacji w europejskich pucharach, wczoraj pokonało skromnie Troyes 1:0. Gospodarze długo nie mogli sforsować defensywy niżej notowanego rywala, chociaż bardzo aktywny był zwłaszcza Dimitri Payet. Grający jako wysunięty napastnik Arkadiusz Milik w pierwszej połowie miał zaledwie 12 kontaktów z piłką. Po przerwie przegrał z kolei kluczowy pojedynek z bramkarzem rywali. To była jedna z najlepszych okazji w całym spotkaniu! Payet błyskotliwym zagraniem krzyżakiem wypuścił Polaka na sytuację „sam na sam”. Milik chciał uderzyć precyzyjnie przy słupku, ale jego uderzenie było za bardzo sygnalizowane.

Tutaj skrót spotkania Marsylii z Troyes z występem Milika:

L’Equipe oceniło występ Polaka na 4 w skali do 10. Była to jedna z niższych not przyznanych piłkarzom zwycięskiego zespołu.