Przyszłość Czesława Michniewicza wyjaśniona!

Wygląda na to, że najbliższa przyszłość Czesława Michniewicza jest już wyjaśniona. Dzięki awansowi do 1/8 finału mundialu aktywowała się bowiem jedna klauzula w kontrakcie selekcjonera.

Wczoraj reprezentacja Polski mimo porażki z Argentyną wynikiem 0:2 zdołała awansować do fazy pucharowej mistrzostw świata po raz pierwszy w XXI wieku. Wielu kibiców narzeka na styl gry naszych rodaków, którzy pod wodzą Czesława Michniewicza grają bardzo defensywnie i zachowawczo. Wszystko wskazuje jednak na to, że Michniewicz wciąż będzie pełnił rolę selekcjonera „biało-czerwonych”.

Zobacz również: Wielki Wojtek Szczęsny! Tak obronił rzut karny Leo Messiego [WIDEO]

Według informacji podanych przez serwis Weszło w kontrakcie 52-latka zapisano klauzulę, która automatycznie przedłuża jego umowę dzięki awansowi do 1/8 finału mundialu. Były trener Legii Warszawa pozostanie na stanowisku przynajmniej do końca eliminacji mistrzostw Europy 2024. Te rozpoczną się już pod koniec marca przyszłego roku, a Polacy zmierzą się w nich z Czechami, Albanią, Wyspami Owczymi i Mołdawią. Jeśli naszej reprezentacji uda się awansować, to trener zapewni sobie kolejne miesiące pracy z kadrą.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem