Mourinho ostrzega Bale’a. Oto co przypadkiem nagrała kamera klubowa!

Do ciekawej sytuacji doszło podczas jednego z ostatnich treningów Realu Madryt. Kamera telewizji klubowej przypadkowo nagrała wypowiedź spoza kadru, którą Jose Mourinho ewidentnie kierował w stronę Garetha Bale’a. Na konferencji prasowej nie chciał komentować tej sytuacji. 

Nie można mówić o dużej wpadce, natomiast z całą pewnością słowa Mourinho wkradły się do materiału z treningu przypadkowo.  Brzmią jak ostrzeżenie i zachęta do tego, by Walijczyk wiązał na dłużej swoją przyszłość z Tottenhamem. Ostatnie doniesienia wskazywały, że Bale może wrócić z wypożyczenia ponownie do ekipy Królewskich. 

„Chcesz zostać tutaj? Czy chcesz iść do Realu i nie grać w piłkę?” – tego typu komentarz słychać zza kadru podczas treningu Kogutów. Nie ma wątpliwości, że słowa muszą być kierowane w stronę Bale’a.

Latem upływa jego roczne wypożyczenie do ekipy Premier League. Portugalski menedżer wprawdzie nieregularnie korzysta z niego na boisku. Bale pozostaje zdecydowanie w cieniu robiącego furorę duetu Harry Kane – Hueng-Min Son. Niemniej w Madrycie u Zidane’a może czekać go jeszcze gorsza przyszłość. 

Jose Mourinho został zapytany o swoje słowa podczas konferencji prasowej, jednak uciął temat. „Nie dyskutowaliśmy tego tematu. Gareth zostanie z nami na pewno do końca sezonu” – zapewnił. 

Jose Mourinho vs amatorzy z 8. ligi. Epickie sceny w Pucharze Anglii!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem