Przeżyj siatkarskie emocje z LV BET

Tę sytuację zna chyba każdy, kto mniej lub bardziej interesuje się sportem. Zwykły mecz piłki nożnej na osiedlu, między kumplami. Wszyscy już zmęczeni, nie za bardzo mają siły biegać. I nagle ktoś rzuca hasło: to może zagramy jeszcze pół godziny na poważnie? Przegrani stawiają „browca”.   I nagle staje się coś dziwnego. W zmęczonych zawodników

Tę sytuację zna chyba każdy, kto mniej lub bardziej interesuje się sportem. Zwykły mecz piłki nożnej na osiedlu, między kumplami. Wszyscy już zmęczeni, nie za bardzo mają siły biegać. I nagle ktoś rzuca hasło: to może zagramy jeszcze pół godziny na poważnie? Przegrani stawiają „browca”.

 

I nagle staje się coś dziwnego. W zmęczonych zawodników wstępują nowe siły. Każdy walczy do upadłego, nie odstawia nogi, daje z przysłowiowej „wątroby”. Każda strzelona bramka sprawia, że emocje sięgają zenitu. Kiedy jest o co grać, kiedy mecz ma wymierną, chociażby minimalną stawkę – pojawiają się emocje. Po meczu zwycięzcy z pokonanymi idą wspólnie na „małe z pianką”. To był dobry mecz.

Zakłady bukmacherskie to wymysł Brytyjczyków. Mówi się, że Anglik jest w stanie założyć się z Tobą o wszystko, zawsze i wszędzie, chociażby to miało być 20 pensów. On chce poczuć emocje. Nie robi tego dla zysku, nie robi tego dla pieniędzy. Chce się dobrze bawić.

Znasz się na siatkówce? Masz przeczucie, że Eurovolley sensacyjnie wygra Belgia? W może z grona pozostałych w turnieju drużyn najbardziej przemawia do Ciebie postawa Serbii? Załóż się o to z LV BET, a gwarantujemy, że w meczach „Twojej” drużyny przeżywał będziesz każdego asa serwisowego, każdy punktowy blok, każdą skuteczną obronę. Tak to właśnie działa!

Idźmy dalej. Już niedługo rozpoczną się Mistrzostwa Europy pań. Kogo widzisz w gronie faworytów? Serbię? Rosję? Turcję? A może Polki pójdą w ślady naszych „Złotek” z 2003 i 2005 roku? Może właśnie pod koniec września „odpalą” ? Na pewno będziesz za nie trzymał kciuki – a gdyby tak poczuć dodatkowe emocje?

Co potem? Startują rozgrywki ligowe. Odwieczne pytanie: ZAKSA, Skra czy Asseco Resovia? Może namiesza Jastrzębski Węgiel? Albo do czołówki znów dołączy Lotos Trefl Andrei Anastasiego? Czy w Orlen Lidze dalej będzie trwać hegemonia Chemika Police? Kto na dobre zmieni Atom w roli drugiej siły tych rozgrywek? Na pewno to wiesz, albo przynajmniej przeczuwasz. Załóż się z LV BET, żeby podczas każdego ze spotkań poczuć te ciarki na plecach…

Liga Mistrzów? Puchar CEV? Ligi zagraniczne? Oferta jest bardzo szeroka. Tylko się bawić!! Adrenaliny starczy dla każdego!

I jeszcze jedno – stawiając u legalnego bukmachera, stawiając w LV BET, pośrednio lub bezpośrednio wspomagasz polską siatkówkę! LV BET jest dumnym sponsorem turnieju Eurovolley 2017, a środki, które z tego tytułu wpłynęły do PZPS wesprą rozwój tej pięknej dyscypliny sportu! To nas łączy – Łączy nas Pasja!

Zaciekawiony? Ofertę LV BET na rozgrywki siatkarskie znajdziesz TUTAJ. Życzymy dobrej zabawy i wysokich wygranych !!!

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem