Przetasowania w Fnatic. „Golden” przesunięty na rezerwę

Najprawdopodobniej jesteśmy świadkami większych zmian w szeregach Fnatic. Brytyjska organizacja ogłosiła bowiem, że od drużyny odsunięty został Maikil „⁠Golden⁠” Selim.

Powiedzieć, że Fnatic na scenie Counter Strike w ostatnim czasie nie radzi sobie najlepiej, to jak nic nie powiedzieć. Jeszcze przed odejściem „Flushy” zespół zaczął wykręcać coraz gorsze wyniki, czego pokłosiem była właśnie zmiana w zespole. „Flusha” ogłosił bowiem powstanie własnego projektu, a jego miejsce zajął Jack „⁠Jackinho⁠” Ström Mattsson. To jednak nie wystaczyło i Fnatic aktualnie zajmuje odległe 38. miejsce w rankingu HLTV.

Zobacz również: Zawodnik Heroic z dodatnim wynikiem testu na COVID-19!

Zdecydowano więc o kolejnym rozstaniu. Organizacja poinformowała, że Maikil „⁠Golden⁠” Selim został odsunięty od składu i zasiądzie na ławce rezerwowych. Szwed reprezentował czarno-pomarańczowe barwy od 2017 roku z blisko roczną przerwą, kiedy to zasilił szeregi Cloud9. Nie wiemy jeszcze kto zastąpi 27-latka, jednak pewne jest, że to nie koniec zmian w ekipie. W komunikacie opublikowanym przez Fnatic czytamy bowiem, że „kolejne zmiany zostaną ogłoszone już wkrótce”. Czy Brytyjczycy sięgną po Miłosza „mhL” Knasiaka? Tego dowiemy się zapewne już niebawem.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem