Przed nami 9. sezon LOOT/CS. Trzy polskie ekipy z zaproszeniami

W czwartek organizatorzy turniejów LOOT/CS zapowiedzieli kolejną edycję rozgrywek. 9. sezon rozpocznie się jeszcze w kwietniu, a udział wezmą w nim trzy polskie ekipy.

Ósmy sezon LOOT/CS odbył się w październiku zeszłego roku, więc niebawem powinniśmy się spodziewać kolejnej edycji. W czwartek organizatorzy odkryli wszystkie karty. Rozgrywki rozpoczną się już 14 kwietnia, a zakończy 16 maja. Format nie zmieni się względem ostatniej edycji – najpierw czekają nas zamknięte kwalifikacje, później faza swiss, a na samym końcu play-offy. Pula nagród w 9. sezonie wyniesie 50 tysięcy dolarów. Połowa puli trafi na konto zwycięzcy.

Zobacz również: Nudy w rankingu HLTV? Nie dla Polaków! Wisła o krok od TOP 30

Organizatorzy zaprezentowali również ekipy, które otrzymały bezpośrednie zaproszenia. W tym gronie znalazły się trzy polskie zespoły – Anonymo, MAD DOG’S PACT oraz Izako Boars. Reprezentanci Polski będą mierzyć się z takimi ekipami jak Copenhagen Flames, ex-North oraz Endpoint. Jedno miejsce trafi również w ręce najlepszego zespołu z zamkniętych kwalifikacji, a udział weźmie w nich Astralis Talent, Case Esports, GTZ Bulls Esports oraz Na’Vi Junior. O tytuł powalczy 16 drużyn.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem