Przecudowny gol w meczu Bayernu!

20.02.2021
Eintracht Frankfurt do przerwy prowadzi z Bayernem Monachium 2:0. I to w stu procentach zasłużenie - piłkarze Adiego Huttera grają koncertowo i strzelają koncertowo. Bramkę Younesa można oglądać w kółko!

Hansi Flick jako trener Bayernu Monachium ma na swoim koncie więcej trofeów (6) niż porażek we wszystkich rozgrywkach (5). W tym większym szoku schodził do szatni w przerwie meczu z Eintrachtem Frankfurt, który po pierwszej połowie zasłużenie prowadzi 2:0. Gospodarze grają bez żadnych kompleksów, z polotem, rozmachem i pomysłem. Imponują bezczelnością w dryblingach i pomysłowością w podaniach. No i strzelają bramki. I to jakie!

Bramkarz Younesa z dużym prawdopodobieństwem zostanie golem kolejki, a być może i rundy. Lepiej nie dało się uderzyć!