Programy lojalnościowe i promocje bukmacherskie dla najbardziej aktywnych graczy w serwisie

14.05.2018
Kiedy mowa o ofercie bonusowej serwisów oferujących zakłady wzajemne, zazwyczaj na pierwszy plan wysuwają się promocje bukmacherskie dla nowych graczy. Tym razem jednak przyjrzymy się temu, co oferują bukmacherzy stałym, lojalnym i aktywnym klientom – a takich promocji bukmacherskich wcale nie jest mniej i wcale nie są mniej atrakcyjne!

Bukmacher bez depozytu

Nie oszukujmy się – choćby nie wiadomo z jak atrakcyjnych promocji na start korzystać, które umożliwiają grę bez pierwszej wpłaty, to w końcu nadejdzie moment inwestycji własnych środków, ponieważ na tym polegają zakłady bukmacherskie. Nie oznacza to jednak, że opcja darmowej gry przepadła na zawsze.

Mamy na rynku bukmacherów pozwalających swoim klientom na grę bez depozytu, oczywiście w określonych sytuacjach. Często można się spotkać z promocjami, opierającymi się na rywalizacji graczy, które zazwyczaj związane są z określonym wydarzeniem ze świata sportu, na przykład Ligą Mistrzów czy Olimpiadą. Zasady są proste:

 1. użytkownicy umieszczają na swoich kuponach typy na określone spotkania (może być tak, że bukmacher będzie wymagał wyłącznie pozycji związanych z danymi rozgrywkami albo umieszczenia przynajmniej jednego takiego zdarzenia – wszystko jest kwestią regulaminu promocji)
 2. następnie wygrane kupony są przeliczane na punkty (zdarza się, że brane są pod uwagę także przegrane kupony, co praktykuje na przykład LV BET – wtedy takie zakłady również umożliwiają zdobycie punktów, jednak sposób ich naliczania jest nieco inny niż w przypadku zwycięskich kuponów)
 3. dzięki zgromadzonym punktom gracze umieszczani są w rankingu i biorą udział w rywalizacji między klientami bukmachera
 4. nagrodę w postaci darmowych środków na dalszą grę zdobywa na przykład dziesięć osób, które uplasowały się w górnej części klasyfikacji

Drugim przykładem okazji na obstawianie u bukmachera bez złożenia depozytu, a więc za sprezentowane przez operatora bonusowe środki, jest zachęcenie znajomego do gry. Niemalże u każdego bukmachera znajdziemy opcję w stylu „zaproś kumpla”. To standardowa promocja bukmacherska dla stałych klientów. Kiedy jesteśmy zadowoleni z usług danej firmy, oczywistym jest polecenie jej swoim znajomym. Dzięki wspomnianej promocji stali, lojalni gracze mogą zdobyć darmowe zakłady za… tak naprawdę dość naturalną reakcję. Zazwyczaj warunkiem otrzymania prezentu jest założenie konta oraz złożenie depozytu przez kumpla, czyli nowego użytkownika.

Lojalnościowe programy bukmacherskie w pigułce

Umówmy się – promocji, gratisów, bonusów nigdy za wiele. Świadomi tego operatorzy stają na głowie, aby zadowolić swoich klientów, a co najważniejsze, podtrzymać ich zaangażowanie.

Jednym ze sposobów są lojalnościowe programy bukmacherskie:

 • Czym są lojalnościowe programy bukmacherskie? To rozbudowane projekty skierowane do stałych, lojalnych i aktywnych użytkowników. Określane są różnie, można na przykład spotkać się z określaniem ich „klubami” czy też „ligami”
 • Jak skorzystać z takiego programu? Zasady mogą się różnić w zależności od bukmachera, jednak trzeba pamiętać, że często rejestracja w danym serwisie wcale nie jest równoznaczna z wyrażeniem chęci uczestnictwa w takim programie. Przeważnie bukmacher chce, aby użytkownik oddzielnie zarejestrował się za pośrednictwem strony internetowej lub w punkcie
 • Na czym polegają lojalnościowe programy bukmacherskie? Programy te są wyjątkowo przyjazne dla klientów, ponieważ bazują na ich naturalnym zaangażowaniu w grę. Oznacza to, że gracze zdobywają punkty za każdy wysłany kupon (niezależnie od tego, czy okaże się wygrany, czy przegrany)
 • Co można zyskać? Punkty oczywiście nie są naliczane bez powodu – klienci mogą wymieniać je na atrakcyjne nagrody przyjmujące postać bonusów bukmacherskich
 • Dodatkowe udogodnienia? Na osoby korzystające z lojalnościowych programów bukmacherskich czekają nie tylko bonusy. Operatorzy przygotowują dla nich dedykowane, niedostępne dla pozostałych osób promocje i akcje (na przykład mistrzostwa typerów)

Bukmacher bez podatku, czyli promocje z zakładami bez podatku od stawki

Co wciąż spędza graczom sen z powiek? Podatek od stawki. Co prawda, od wywrócenia do góry nogami bukmacherskiej rzeczywistości w Polsce mija już rok, jednak niektórzy wciąż nie mogą pogodzić się ze zniknięciem z naszego kraju niektórych zagranicznych operatorów, u których nie było trzeba przejmować się opodatkowaniem.

Czy jest sens tak rozpamiętywać? Nie ma, tym bardziej, że polskie firmy oferujące zakłady wzajemne stają na wysokości zadania. Bukmachera bez podatku już nie znajdziemy, ponieważ wszyscy legalni bukmacherzy zobowiązani są do odprowadzania podatku, jednak możemy skorzystać z promocji pozwalających na grę bez podatku od stawki.

Zazwyczaj takie promocje dotyczą albo konkretnych spotkań, albo obstawiania za pośrednictwem aplikacji, albo trzeba liczyć się z wymogiem minimalnego kursu kuponu, który uprawni do wzięcia udziału w promocji. Zawsze pojawią się jakieś wymogi, jakieś obostrzenia, a obstawianie wolne od podatku nie będzie dotyczyło wszystkich możliwych zdarzeń, kuponów, dni. Malkontenci będą niezadowoleni, a wszystkim pozostałym polecamy korzystanie z furtek, jakich dostarczają polscy operatorzy w kwestii gry bez podatku.

Dodatkowa premia za trafione zakłady akumulowane

Bonusy bez depozytu, lojalnościowe programy bukmacherskie, promocje zwalniające z podatku od stawki… czego chcieć więcej? Na przykład dodatkowych premii za trafione zakłady akumulowane – to kolejne udogodnienie, które znajdą gracze, przeszukując oferty bukmacherów dla stałych, aktywnych klientów.

Przyjrzyjmy się takiej opcji na przykładzie promocji LV BET „Multikozak”. Jest ona skierowana do osób, które nie boją się zakładów akumulowanych i odważnie obstawiają… dając sobie nie tylko szansę na wysoką wygraną, ale również na dodatkową nagrodę od LV BET.

bonus multikozak

Aby wziąć udział w promocji, należy stworzyć kupon kombi składający się z przynajmniej 4 selekcji. Kiedy wybrane typy okażą się słuszne, graczowi do wygranej doliczane jest dodatkowe 7,5%. Ale to nie wszystko – doliczany procent rośnie wraz z liczbą pozycji na kuponie.

Zasady naliczania premii są następujące:

 • Wygrany kupon kombi z 4 zakładami to dodatkowe 7,5%
 • Wygrany kupon kombi z 5 zakładami to dodatkowe 10%
 • Wygrany kupon kombi z 6 zakładami to dodatkowe 15%
 • Wygrany kupon kombi z 7 zakładami to dodatkowe 20%
 • Wygrany kupon kombi z 8 lub więcej zakładami to dodatkowe 25%

Stawka minimalna to 10 PLN, a kurs kuponu musi wynieść przynajmniej 3.00. LV BET właścicielom zwycięskich kuponów, spełniających warunki promocji, przyznaje nawet 1000 PLN w postaci bonusu.

Multikozak od bukmachera LV BET to tylko jedna z dostępnych na rynku promocji, w których dodatkowo korzystają klienci stawiający na zakłady akumulowane.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem