Problemy z wizami w LCS. Zawodnicy nie wystąpią w pierwszych meczach sezonu!

Początek sezonu amerykańskiego LCS zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze mecze rozegrane zostaną już w sobotę, a zespoły nie mogą ściągnąć na miejsce swoich podstawowych graczy.

Sezon w League of Legends nabiera tempa – wystartowały już rozgrywki LCK (Korea) oraz LPL (Chiny), a w sobotę ruszy amerykański turniej LCS Lock-in. Wszystko wydawało się zmierzać w dobrym kierunku, jednak europejscy zawodnicy amerykańskich formacji mają problem z dostaniem się za Ocean. Jest to związane z komplikacjami dotyczącymi wiz.

Zobacz również: AGO Rogue vs. K1CK Neosurf już pierwszego dnia 6. sezonu Ultraligi!

Podobne problemy miał w zeszłym roku jeden z zawodników Team Liquid – „Broxah”. Teraz padło na „Santorina”, który nadal czeka na potrzebne dokumenty. W pierwszej kolejce nie ujrzymy również „Finna”, jednak w przypadku CLG sprawa jest bardziej skomplikowana. Kilku członków zespołu otrzymało pozytywny test na COVID-19. Przez zakażenia zawodnicy trenowali z domów. Na ten moment organizacje nie podały żadnych informacji o ewentualnym powrocie zawodników do gry.

W spore tarapaty wpadło Immortals. Przez problemy wizowe w pierwszych meczach sezonu akademia zastąpi główny skład, co oznacza, że na debiut nowego zespołu będziemy musieli poczekać.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem