Problemy Realu Madryt – Eden Hazard z kolejną kontuzją

We wczorajszym meczu przeciwko Deportivo Alaves (1:2) Belg wyszedł w pierwszym składzie. Kibiców Realu spotkało srogie rozczarowanie, kiedy to został zmieniony w 28 minucie spotkania.

Eden Hazard w ostatnim czasie zaczął regularnie występować w spotkaniach Realu. Tak było również wczoraj, jednak po ataku jednego z przeciwników w 28. minucie meczu belgijska gwiazda padła na murawę. Sędzia nie odgwizdał faulu, jednak skrzydłowy musiał opuścić boisko. Belga zastąpił Brazylijczyk Rodrygo. Real przegrał spotkanie wynikiem 1:2.

Na ten moment czekamy na szczegóły urazu Hazarda. Kontuzja najprawdopodobniej dotyczy mięśni prawej nogi. Od początku gry w Realu Madryt 29-latek kontuzjowany był 8 razy. Zaliczył też jedną przerwę spowodowaną zakażeniem koronawirusem. Dla „Królewskich” zagrał w 28 spotkaniach z 65 możliwych. Jego dorobek to 3 bramki i 4 asysty. Przypomnijmy, że transfer Hazarda kosztował Real 115 milionów euro.