16 klubów Ekstraklasy trenuje w Turcji. Warunki… zaskoczyły [WIDEO]

Niemal wszystkie kluby Ekstraklasy wyjechały w styczniu do Turcji, aby przygotowywać się do wznowienia rozgrywek w warunkach lepszych niż na co dzień w kraju. Póki co, wychodzi jednak nieco inaczej... Toną w deszczu i walczą z wiatrem, który nie pozwala grać.

Jak donoszą korespondenci będący na miejscu, m.in. Szymon Janczyk z Weszło czy Przemysław Langier z Goal.pl, w Antalyi w ostatnich godzinach tak mocno lało i wiało, że w zasadzie nie dało się grać w piłkę. Na środę zaplanowano kilka interesujących sparingów. Między innymi niemieckiego Magdeburga z Zagłębiem Lubin, belgijskiego Molenbeek z Koroną Kielce. Większość spotkań doszła do skutku, niemniej piłkarze tonęli w strugach deszczu, a piłka lecąca w powietrzu… stawała w miejscu, zatrzymywana przez wiatr.

Rywale Wisły Płock, FC Voluntari z Rumunii, orzekli, że nie będą grać w takich warunkach i zrezygnowali tuż przed rozpoczęciem spotkania.

W efekcie, Nafciarze organizują dodatkowe mecze kontrolne… z polskimi ekipami przebywającymi aktualnie nad Bosforem.

Tutaj deszcz nie pada. Tutaj napierdziela. I tak ma być do końca przyszłego tygodnia. A przed momentem dostałem turecki alert RCB – pisze korespondent Goal.pl, wskazując na ostrzeżenia o powodziach i podtopieniach.

Wiele zespołów musiało zmieniać plany i zamiast treningów organizować zajęcia w siłowni lub analizy teoretyczne.

Słowem, pogoda zaskoczyła ligowców.

 

Foto. Wisła Płock, serwis oficjalny

Zarejestruj się w LV BET, odbierz 20PLN za darmo i postaw bez ryzyka!

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
Jeśli jeszcze nie masz konta w LV BET – możesz założyć je w kilka minut, odebrać 20PLN wyjątkowego bonusu na start specjalnie dla czytelników Łączy Nas Pasja i obstawić co tylko chcesz BEZ RYZYKA UTRATY WŁASNYCH ŚRODKÓW! Jak tego dokonać? Kliknij TUTAJ, aby przejść do rejestracji w LV BET i odbierz bonus dla nowych graczy.

Real Betis – FC Barcelona: kursy, typy, transmisja, gdzie oglądać – Superpuchar (12.01.2023)

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem