Problemy piłkarza Realu Madryt. Może zostać aresztowany!

Prezydent kraju zapowiedział, że kupiony za kilkadziesiąt milionów euro piłkarz Realu Madryt może zostać aresztowany. Wszystko przez to, że w czasie kwarantanny opuścił miejsce zamieszkania.

W Realu Madryt wykryto koronawirusa u jednego z koszykarzy. Mimo to sprowadzony za 60 milionó euro z Eintrachtu Frankfurt snajper „Królewskich”, Luka Jović otrzymał pozwolenie na powrót w tym trudnym czasie w rodzinne strony. Według medialnych relacji, nic sobie z nakazanej kwarantanny nie zrobił…

W Belgradzie przyłapano go na wyjściu na imprezę ze znajomymi, na której świętował urodziny swojej partnerki. Serbski minister spraw wewnętrznych, Nebojsa Stefanović skomentował całą sprawę dość poważnie mówiąc, że „niektórzy znani sportowcy będą musieli teraz odpowiedzieć przed wymiarem sprawiedliwości”. Jeszcze ostrzej wypowiedziała się głowa państwa.

– Jeśli jeszcze raz opuści swój dom, zostanie aresztowany – zagroził prezydent Serbii, Aleksandar Vucić.

Sam zainteresowany wytłumaczył się z całej sprawy na profilu na Instagramie. Wypowiedź za realmadryt.pl: – Biorąc pod uwagę sytuację na świecie i w naszym kraju, która jest ostatnio bardzo trudna i niespotykana, muszą wystąpić i udzielić wsparcia swojemu narodowi. Po pierwsze, bardzo mi przykro, że jestem obecnie głównym tematem i wciąż o mnie się pisze, a nie o głównych bohaterach w czasach kryzysu: lekarzach i wszystkich pracownikach medycznych. Będąc w Hiszpanii, otrzymałem negatywny wynik testu na obecność koronawirusa i postanowiłem wesprzeć swoją rodzinę, w porozumieniu z moim klubem. Kiedy wylądowałem w Serbii, ponownie zostałem przetestowany i ponownie rezultat był negatywny – przyznał Jović.

Bardzo mi przykro, że niektórzy ludzie wykonali swoją pracę nieprofesjonalnie i nie dali mi prawidłowych instrukcji, jak zachowywać się podczas izolacji – stwierdził.

– W Hiszpanii pozwolono mi wybrać się do apteki czy supermarketu, by zrobić potrzebne zakupy, ale tu jest inaczej. Przepraszam wszystkich, których mogłem w jakiś sposób narazić na niebezpieczeństwo i mam nadzieję, że razem uda nam się to wszystko przezwyciężyć. Naprzód Serbio i trzymajmy się razem! – zakończył oficjalne stanowisko.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem