Problem podczas testów medycznych Milika!

Nie kończą się problemy na linii SSC Napoli - AS Roma związane z transferem Arkadiusza Milika! Jak donoszą włoskie media, w testach medycznych wynikła kolejna kwestia, przez którą rzymianie chcieliby jeszcze bardziej obniżyć finalną kwotę transferu.

Saga związana z odejściem Arkadiusza Milika nie ma końca! Gdy już wydawało się, że nic nie może storpedować przenosin Polaka do AS Romy okazało się, że oczywiście transfer odtrąbiono przedwcześnie. Napastnik kadry Jerzego Brzęczka był już w Rzymie. Na wniosek AS Romy poleciał do Austrii, na specjalistyczne testy medyczne, i tam właśnie pojawił się problem. Kupcowi Milika zależało na dokładnej ekspertyzie dotyczącej stanu kolan piłkarzy, który jak wiadomo przeszedł w przeszłości dwie poważne kontuzje zerwania więzadeł.

Lekarze badający Milika w St. Moritz zawyrokowali, co nie jest sensacją, że choć dziś nic mu nie dolega, istnieje znaczne ryzyko kolejnych kontuzji.

AS Roma najwyraźniej próbuje wykorzystać tę opinię, by jeszcze mocniej zbić cenę transferu. Ta i tak jest już bardzo niska, porównując z wyjściową, jakiej oczekiwało Napoli. Nieoficjalnie mówi się, że transakcja, włącznie z bonusami, miała zamknąć się w 25 milionach euro. Aktualnie Roma naciska, by zejść do 20 milionów.

Właściciel klubu z Neapolu, Aurelio de Laurentiis, miał na tę propozycję zareagować złością – podaje La Gazzetta dello Sport. W poniedziałek ma odbyć się kolejna seria rozmów.

Manchester City kupuje Julesa Kounde z Sevilli!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem