Probierz kandydatem na selekcjonera?! Wymowne słowa Cezarego Kuleszy

Trwają poszukiwania selekcjonera reprezentacji Polski. Prezez PZPN Cezary Kulesza w zdawkowej rozmowie z TVP Sport zdradził dwa fakty personalne dotyczące rekrutacji nowego trenera.

Po pierwsze – Cezary Kulesza potwierdził, że polski związek rozmawiał z byłym selekcjonerem Belgów, Roberto Martinezem. Fakt, że o tym usłyszeliśmy sugeruje nam, że temat nie jest realny. Martinez jest trenerem bardzo drogim, a jednocześnie może liczyć na europejskim rynku na poważniejsze i bardziej intratne wyzwania. W ostatnich dniach łączono go z pracą w lidze angielskiej, a także z posadą selekcjonera kadry Portugalii.

„Tak, to nie były plotki, były między nami rozmowy” – Cezary Kulesza o Roberto Martinezie.

W medialnej przestrzeni jako jedyni realni kandydaci z Polski wymieniani byli ostatnio Jan Urban oraz Marek Papszun.

Prezes wciąga tymczasem do dyskusji nazwisko aktualnego selekcjonera młodzieżówki, Michała Probierza.

Z Michałem dobrze się znamy i wiem, że jest dobrym trenerem. Na pewno Michał Probierz krąży w mojej głowie. Nie deklaruję się i nie mówię, jaka jest sytuacja. Czas pokaże

Kulesza nie chciał wskazać terminu wyboru nowego selekcjonera kadry.  Wiele wskazuje na to, że będzie to co najmniej druga połowa, może końcówka stycznia.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem