Prezydent Fiorentiny potwierdza – Vlahović nie przedłuży umowy z klubem

To już przesądzone - Dušan Vlahović nie złoży podpisu pod nowym kontraktem proponowanym przez Fiorentinę. Napastnik najprawdopodobniej niebawem zmieni klub, a zainteresowanych nie brakuje.

Tego lata o pozyskanie Dušana Vlahovicia walczyło kilka europejskich potęg takich jak Atletico Madryt, Manchester City czy Tottenham Hotspur. Wszelkie oferty za serbskiego snajpera były jednak sukcesywnie odrzucane, a sam zawodnik nie palił się do opuszczenia Florencji. Jego kontrakt obowiązuje jeszcze przez blisko dwa lata, jednak klub starał się przedłużyć umowę swojej gwiazdy. Starania spełzły jednak na niczym.

Jak wiecie, Fiorentina złożyła Vlahoviciowi bardzo lukratywną propozycję przedłużenia kontraktu, która pozwoliłaby mu stać się najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii klubu. Nasza oferta została również kilkukrotnie ulepszona, aby sprostać wymaganiom zarówno Dušana, jak i jego menadżerów, ale pomimo naszych najlepszych starań ze strony klubu, propozycja odnowienia umowy nie została przyjęta. Dušan Vlahović ma ważny kontrakt, który wiąże go z Fiorentiną przez jeszcze 21 miesięcy. Jesteśmy pewni, że zawodnik, jak zawsze wniesie swój wkład w pomoc zespołowi w osiąganiu wyznaczonych celów, demonstrując jednocześnie swój profesjonalizm – czytamy w oświadczeniu Rocco Commisso, prezydenta Fiorentiny.

Zobacz również: Drągowski kontuzjowany. Paulo Sousa wysłał dodatkowe powołanie

Taka kolej rzeczy oznacza tylko jedno – Vlahović opuści drużynę w przeciągu roku. Jego kontrakt wygasa w czerwcu 2023 roku, więc najbliższe okna transferowe będą ostatnią szansą na spory zarobek. Wśród zainteresowanych wciąż wymienia się wcześniej wspomniane kluby, jednak do wyścigu miał przyłączyć się również Juventus. Aktualnie reprezentant Serbii wyceniany jest przez transfermarkt.de na 40 milionów euro.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem