Premierowa wygrana AGO Rogue, pierwsze porażki IHG oraz PDW w EU Masters

Pierwszy tydzień w ramach rozgrywek letniej edycji EU Masters za nami. W czwartek swoje pierwsze zwycięstwo odniosło AGO Rogue, a porażki zaliczyło PDW i IHG.

W tym tygodniu rozpoczęła się letnia edycja EU Masters. O tytuł najlepszej drużyny spośród europejskich lig regionalnych walczą trzy ekipy z Polski – PDW, Illuminar Gaming oraz AGO Rogue. W pierwszych dwóch meczach komplet zwycięstw zgromadziło IHG i PDW, a smaku zwycięstwa nie poznało jeszcze AGO Rogue. W czwartek każdy z zespołów rozegrał ostatni mecz tego tygodnia.

Zobacz również: Drugie zwycięstwo PDW, druga porażka AGO Rogue w EU Masters

Niestety, ale żaden z reprezentantów naszego kraju nie będzie niepokonany na półmetku. Dziś Illuminar przegrało z BIG, a mistrzowie Polski ulegli Movistar Riders. Premierowe zwycięstwo zanotowała jednak akademia „Łotrzyków”, której udało się wygrać z cypryjskim Anorthosis Famagusta. Teraz czeka nas kilkudniowa przerwa. Do zmagań w ramach fazy grupowej EUM powrócimy w przyszłym tygodniu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem