Premier odwiedzi reprezentantów na zgrupowaniu. Mateusz Borek pyta: po co?

Premier Rzeczypospolitej Polskiej Mateusz Morawiecki we wtorek odwiedzi w Opalenicy reprezentantów Polski przygotowujących się do Euro 2020 - ustalił Tomasz Wodarczyk z serwisu meczyki.pl. Krótkie pytanie w tej sprawie zadaje Mateusz Borek. Pytanie brzmi: w jakim celu?

Premier Mateusz Morawiecki pojawi się na zgrupowaniu kadry w Opalenicy, by spotkać się z drużyną na kurtuazyjnej wizycie i zapewnić piłkarzy, że cała Polska wierzy w nich i oczekuje dobrego wyniku na mistrzostwach Europy. Redaktor Mateusz Borek zadaje pytanie, które zapewne pojawiło się w niejednej głowie, czyli: czy to potrzebne?

Po sukcesie wizyta sportowców u głów państwa to normalna sprawa, ale teraz kompletnie bezcelowa. Kraj ma sprawy do rozwiązania i naprawienia – argumentuje na Twitterze dziennikarz.

Część kibiców ironizuje, że wizyta ma jasny cel – ogrzanie się w blasku Roberta Lewandowskiego, podczas gdy po nieudanym turnieju nie będzie już takiej okazji. „Niepotrzebne pompowanie atmosfery i robienie polityki” – pisze ktoś inny.

Dzień wcześniej, w poniedziałek, kadrowiczów czeka inne spotkanie, które bezapelacyjnie ma sens. Odwiedzi ich sędzia Szymon Marciniak, by z ramienia UEFA opowiedzieć o sędziowskich niuansach i interpretacjach, które regularnie się zmieniają i piłkarze powinni być z nimi na bieżąco.

OFICJALNIE: Jest nowy kandydat na prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej! 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem