Prawdziwe piękno polskiego sportu

„Są dni, kiedy mówię dość” – śpiewał Jan Borysewicz w utworze „Wciąż bardziej obcy”. To samo pomyślałem, kiedy zastanawiałem się nad tematem tekstu. Czy znowu poświęcić czas piłce nożnej, a może napisać o odwołaniu walki o mistrzostwo świata kategorii ciężkiej w boksie pomiędzy Povietkinem a Wilderem? No, ale ileż można o tych wielkich spoconych chłopach, dopingu albo

„Są dni, kiedy mówię dość” – śpiewał Jan Borysewicz w utworze „Wciąż bardziej obcy”. To samo pomyślałem, kiedy zastanawiałem się nad tematem tekstu. Czy znowu poświęcić czas piłce nożnej, a może napisać o odwołaniu walki o mistrzostwo świata kategorii ciężkiej w boksie pomiędzy Povietkinem a Wilderem? No, ale ileż można o tych wielkich spoconych chłopach, dopingu albo bieganiu za piłką w krótkich spodenkach? Często różni komentatorzy używają potocznego zwrotu: „To jest właśnie piękno tego sportu”. Chodzi im o różne nieprzewidziane sytuacje, piękne momenty, dramaturgię. Uprośćmy to! Pięknem sportu są one! Dziewczyny do których wzdycha każdy kibic. A jak wiadomo, Polki nie mają sobie równych na świecie, dlatego skupmy się na naszych ulubienicach. Przepraszam – moich, ale Wam pewnie też się spodobają.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Do zrobienia tego tekstu natchnęła mnie fotografia Uli Radwańskiej w seksownej białej bieliźnie. Trzeba przyznać, że młodsza z sióstr wie jak wykorzystać swój seksapil. Dobrze świadczy o tym jej profil w serwisie Instagram. Złośliwi powiedzą, że Ula grać nie potrafi, to musi nadrabiać swoim ciałem. Nie przekreślałbym jej sportowych marzeń, ale nawet jeśli nic w zawodowym tenisie nie osiągnie, to przecież może się realizować w innych dziedzinach życia.  W każdym razie Ula (a na pewno to czytasz) masz nowego fana w mojej osobie, a będzie nas jeszcze więcej.

Ja osobiście jestem miłośnikiem Karoliny Kowalkiewicz. Jest ona przykładem, że można z jednej strony uprawiać sport uznawany za brutalny (bo jak inaczej nazwać walkę w klatce), a z drugiej zachwycać swoją kobiecością. Najważniejsze jest jednak to, że ta dziewczyna to fenomenalny sportowiec. Jest na dobrej drodze do walki o pas UFC z…Joanną Jędrzejczyk. Kiedyś zapytałem Karolinę w prywatnej rozmowie, czy nie denerwuje ją to, że wszyscy zwracają na nią uwagę przez pryzmat urody. Ona wtedy odpowiedziała z dużą pewnością siebie, że już niedługo będą się nią zachwycać i ze względu na umiejętności sportowe. Ja nie mam wątpliwości.

radwanska-bielizna-laczy-nas-pasja

Zima na szczęście już za nami, ale przedstawicielka dyscyplin zimowych musiała się tutaj znaleźć. Weronika Nowakowska to polska biathlonistka, srebrna i brązowa  medalistka mistrzostw świata w 2015 roku. Teraz niestety światowy biathlon wiele straci, ponieważ popularna „Werka” jest w ciąży, a jak wiadomo z brzuchem nie da się za bardzo biegać i strzelać w  dodatku. Zawodniczka zapowiada jednak powrót do sportu zawodowego i ja jej w tym szczerze kibicuję.

Nie wiem jak wy, ale czasem lubię rzucić okiem na kobiecą siatkówkę. A wszystko zaczęło się dla mnie, tak naprawdę od Katarzyny Skowrońskiej. Nasza dwukrotna mistrzyni Europy robi   wrażenie do dzisiaj. Niestety sporą część swojej kariery spędziła w klubach zagranicznych i rzadko była okazja do oglądania jej na żywo w naszym kraju. Dobrze, że w dzisiejszych czasach mamy tyle stacji telewizyjnych, że o transmisję z udziałem Skowrońskiej, nie jest wcale tak trudno. Jednak z tego miejsca apeluję do ciebie droga Kasiu, abyś jak najczęściej wybierała polskie kluby. To jedna z tych zawodniczek, które zyskują jeszcze bardziej, kiedy są oglądane na żywo niż w przekazie telewizyjnym.

Te cztery przykłady to tylko wierzchołek góry lodowej. Takich ślicznotek jak one jest w Polsce bez liku. Na pewno każdy z was ma swój osobisty ranking. Nie martwcie się. Z pewnością będziemy jeszcze wracać do tematu pięknych dziewcząt z kraju i ze świata na naszym portalu. No bo ileż można tylko o tych spoconych facetach…

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem