Poznaliśmy szczegółowy harmonogram Worlds 2021!

Riot Games zaprezentował kibicom harmonogram tegorocznej edycji mistrzostw świata. Pierwsze spotkania w ramach play-inów odbędą się już za niespełna dwa tygodnie!

Już w przyszłym miesiącu rozpocznie się najgorętszy okres w sezonie League of Legends – mistrzostwa świata. Tegoroczna edycja pierwotnie miała odbyć się w Chinach, jednak ze względów zdrowotnych przeniesiono ją do Europy, a dokładniej na Islandię. Najlepsze zespoły z całego globu przylecą na Stary Kontynent aby walczyć o tytuł. Wiemy już jak będzie wyglądał harmonogram całego wydarzenia.

Zobacz również: Carl Felix „MagiFelix” Boström kończy współpracę z Astralis

Pierwsze spotkania w ramach Worlds 2021 odbędą się już niebawem – dokładnie 5 października ruszy faza play-in, w której udział nie bierze żadna z europejskich formacji. Reprezentantów LEC zobaczymy dopiero tydzień później – 11 października rozpocznie się faza grupowa main eventu tej kompetycji. Później czekają nas play-offy – te zaplanowane są od 22 października do 6 listopada.

Dokładny harmonogram Worlds 2021 prezentuje się następująco:

  • faza play-in: 5-9 października
  • faza grupowa: 11-18 października
  • ćwierćfinały: 22-25 października
  • półfinały : 30-31 października
  • finał: 6 listopada
Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem