Poznaliśmy drużyny zaproszone do zamkniętych kwalifikacji DH Masters

W czwartek wieczorem organizatorzy DreamHack Masters zaprezentowali drużyny, które otrzymały zaproszenia do zamkniętych kwalifikacji. Wśród nich znalazło się OG z Mateuszem "mantuu" Wilczewskim w składzie.

Nadchodzący DreamHack Masters będzie wydarzeniem szczególnym, gdyż turniej ma odbyć się w studio. Przypomnijmy, że wszystkie większe turnieje CS:GO w ostatnim roku odbywały się w sieci, a ostatnimi rozgrywkami lanowymi był IEM Katowice 2020. Gracze tęsknią za rywalizacją off-line, więc wyjazd na startujące w kwietniu DH Masters jest ich małym marzeniem. O awans jednak nie będzie łatwo, jednak poznaliśmy już pierwsze szczegóły.

Zobacz również: Kenny „kennyS” Schrub przesunięty na ławkę rezerwowych!

W czwartek rozpoczęły się otwarte kwalifikacje, które wyłonią zespoły, które zmierzą się z zaproszonymi ekipami w zamkniętych kwalifikacjach. Tego samego dnia poznaliśmy szczęśliwców, którzy otrzymali bezpośrednie zaproszenia do drugiego etapu kwalifikacyjnego. Wśród nich znalazła się drużyna Mateusza „mantuu” Wilczewskiego, czyli OG. Zespół Polaka o awans powalczy z Complexity, Heroic, Cloud9 oraz czterema innymi ekipami, które wywalczą awans w otwartych kwalifikacjach.

DreamHack Masters Spring 2021 odbędzie się w dniach 29 kwietnia – 9 maja. W puli nagród znajdzie się ćwierć miliona dolarów.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem