Powstrzymał Cristiano Ronaldo, teraz gra w klubie gwiazdy disco-polo. W polskiej okręgówce!

To może być jeden z najsilniejszych, a na pewno najbardziej przyciągających uwagę klubów w polskiej lidze okręgowej. Błękit Cyców, którego wiceprezesem jest gwiazda zespołu Defis, sprowadził 14-krotnego reprezentanta Polski, Grzegorza Bronowickiego. A to niejedyny piłkarz z ekstraklasową przeszłością w zespole!

Karol Zawrotniak jest wokalistą zespołu disco-polo Defis. Śpiewał takie hity, jak „Niespotykany Kolor” (blisko 88 milionów wyświetleń na YouTube), „Róże” (39 milionów) czy „Musisz się starać” (31 milionów). Występy na scenie łączy z pozycją działacza w klubie, który tego lata awansował z A-Klasy do ligi okręgowej. Cyców to wieś położona nieopodal Lublina czy Łęcznej, którą zamieszkuje niespełna dwa tysiące mieszkańców. Miejscowy klub Błękit przyciąga jednak piłkarzy, którzy mają w CV wiele spotkań na najwyższym poziomie. Sergiusz Prusak w barwach Floty Świnoujście i Górniku Łęczna zagrał na poziomie centralnym ponad dwieście meczów. Veljko Nikitović jest obecnie dyrektorem sportowym ekstraklasowego klubu, w barwach którego zaliczył 274 mecze. Do tej dwójki dołączy teraz jeszcze jedna postać, którą wielu kibiców Ekstraklasy zna doskonale.

Nowym piłkarzem okręgowego Błękitu Cyców został Grzegorz Bronowicki. Piłkarz, który w meczu Polska – Portugalia (2:1) powstrzymał Cristiano Ronaldo, w nowym klubie grać będzie wraz z synem.

Bronowicki, oprócz 14 występów z orzełkiem na piersi, ma także na swoim koncie 90 meczów w Ekstraklasie. Po zdobyciu mistrzostwa Polski z Legią Warszawa trafił do jednego z najsłynniejszych serbskich klubów. W barwach Crvena Zvezda Belgrad rozegrał 20 spotkań.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem