Puchar Polski – dokończenie rozgrywek

10.06.2020
Polscy kibice piłki nożnej doczekali się powrotu ulubionych sportowców. Co prawda nie można żadnego meczu obejrzeć na żywo, ale transmisje spotkań również gwarantują emocje na najwyższym poziomie. Przed rozpoczęciem ligowych zmagań odbędą się mecze najlepszych drużyn piłkarskich w  naszym kraju. Puchar Polski 2019/2020 wraca do gry!  Od 13 marca w polskiej piłce nożnej nie odbył

Polscy kibice piłki nożnej doczekali się powrotu ulubionych sportowców. Co prawda nie można żadnego meczu obejrzeć na żywo, ale transmisje spotkań również gwarantują emocje na najwyższym poziomie. Przed rozpoczęciem ligowych zmagań odbędą się mecze najlepszych drużyn piłkarskich w  naszym kraju. Puchar Polski 2019/2020 wraca do gry! 

Od 13 marca w polskiej piłce nożnej nie odbył się ani jeden mecz. Kibice czekają więc na powrót najlepszych drużyn na boiska w całym kraju. Pierwsze spotkania można będzie obejrzeć już w maju. Kto zdobędzie Puchar Polski w tym roku? 

Puchar Polski: mecze 

Przed nami mecze ćwierćfinałowe Totolotek Pucharu Polski. zmagania zostały przerwane w trakcie rozgrywek. A to oznaczało, że mecze Stal Mielec – Lech Poznań oraz Miedź Legnica – Legia Warszawa nie odbyły się. To właśnie od tych dwóch zaległych meczy pucharowych mają rozpocząć się wznowione rozgrywki. Spotkania te mają odbyć się już w najbliższym tygodniu, 26 i 27 maja. Legniczanie zmierzą się z Legionistami we wtorek o godz. 20.10, zaś zawodnicy z Mielca i Poznania wystąpią w środę, również o 20.10. 

Przed zawieszeniem rozgrywek do półfinału awans wywalczyły dwie drużyny: Cracovia i Lechia Gdańsk. Pierwsi wygrali w dogrywce 1:2 z GKS Tychy, zaś drudzy pokonali Piasta Gliwice 2:1. 

 

Puchar Polski: finał 

Chociaż jeszcze rozgrywki nie zostały wznowione już teraz wiadomo, kiedy odbędą się kolejne etapy zmagań. Półfinałowe spotkania przewidziane są na 7 i 8 lipca. Terminy finału Pucharu Polski są dwa: to 22 lub 24 lipca. Pierwszy z nich będzie możliwy w przypadku awansu co najmniej jednej drużyny z pierwszoligowej rywalizacji. Późniejszy termin zaś będzie obowiązywał, gdy do finału Pucharu Polski zakwalifikują się dwa kluby z polskiej ekstraklasy. 

Restart PKO Ekstraklasy przewidziany jest na 29 maja. Piłkarze muszą rozegrać 11 kolejek. Fazy zasadniczej i 7. fazy finałowej. Grupy mistrzowskie i spadkowe będą grały zaś w terminie od 20 czerwca do 19 lipca. Zgodnie z wytycznymi UEFA ligowe rozgrywki muszą skończyć się przed 22 lipca, a mecze możliwe są nie tylko w weekendy, ale też w środku tygodnia. Takie daty są wyznaczone trzy i będą to kolejki 29., 32. i 36. Piłkarze niższych lig, czyli Fortuna I Ligi i II ligi powrócą do rozgrywek 2 czerwca. Sezon ma w nich trwać do 25 lipca, a baraże odbędą się dopiero 28 i 31 lipca. 

Późne zakończenie zmagań ligowych i meczy w ramach Pucharu Polski będzie oznaczało, że polscy piłkarze będą musieli szybko wrócić na boiska, ale już w sezonie 2020/2021. PZPN przewiduje, że nastąpi to już w połowie sierpnia. Piłkarze będą więc mieli tylko miesiąc na regenerację. Nie jest to jednak pewne, a dokładne terminy będą zależały od kalendarza rozgrywek zaproponowanego przez UEFA na sezon 2020/2021. 

Zakłady bukmacherskie Puchar Polski 

Kto zdobędzie Puchar Polski? Już dziś możesz typować najlepszą drużynę piłki nożnej w Polsce. W związku z koronawirusem odwołanych zostało wiele meczy, a więc i nieaktualna stała się oferta zakładów bukmacherskich. Gdy tylko zostaną one wznowione typerzy również będą mogli obstawiać wyniki wszystkich spotkań. 

Postaw swoje ulubione typy na Puchar Polski! W serwisie internetowym znajdziesz kilkadziesiąt różnych rynków, atrakcyjne kursy oraz bonusy bukmacherskie, dzięki którym emocje sportowe będą sięgały zenitu! Eksperci wskazują, że obecne obstawianie piłki nożnej może okazać się znacznie trudniejsze, niż przed wybuchem epidemii COVID-19.

Ligi europejskie powrót:

W chwili obecnej swoje rozgrywki wznowiły już: Ekstraklasa, hiszpańska La Liga, 1 Liga polska, 2 Liga polska, Bundesliga, Serie A. Swój powrót planuje też Premier League.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem