KSW 53 – powrót gali

25.06.2020
Coraz głośniej mówi się o powrocie gal boksu i MMA. Polska federacja mieszanych sztuk walki na początku czerwca ogłosiła, że wraca do gry. KSW planuje wielki powrót. Bez widzów, bo wyłącznie w formie studyjnego show. Niespodzianką jest też termin, bo taka wyjątkowa gala ma się odbyć jeszcze w pierwszym półroczu. LV Bet również czeka na

Coraz głośniej mówi się o powrocie gal boksu i MMA. Polska federacja mieszanych sztuk walki na początku czerwca ogłosiła, że wraca do gry. KSW planuje wielki powrót. Bez widzów, bo wyłącznie w formie studyjnego show. Niespodzianką jest też termin, bo taka wyjątkowa gala ma się odbyć jeszcze w pierwszym półroczu. LV Bet również czeka na to wydarzenie i przygotował najlepsze zakłady bukmacherskie na galę KSW 53.

Koronawirus znacznie pokrzyżował tegoroczne plany KSW. Federacja planowała kolejną swoją galę w Polsce. W Atlas Arenie w Łodzi mieli wystąpić najlepsi zawodnicy, m.in. Michał Materla, Roberto Soldić oraz Mariusz Pudzianowski. W związku z zakazem organizacji imprez masowych było trzeba ją odwołać. Niedosyt czują więc organizatorzy i zawodnicy, ale przede wszystkim widzowie.

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Gala KSW 53

Polska federacja MMA przygotowała nowy plan na przeprowadzenie gali – przestrzegając obowiązujących przepisów oraz zachowując maksymalne bezpieczeństwo. Długo utrzymywała jej termin w tajemnicy, ale już wiadomo, że najbliższa gala KSW odbędzie się 11 lipca. Nie weźmie w niej udziału publiczność, a jedynie zawodnicy oraz niezbędna obsługa. W walce wieczoru zobaczymy Mateusza Gamrota i Normana Parka. Będzie to ich trzeci pojedynek. Zawodnicy powalczą o pas wagi lekkiej. Zapowiada się niezłe show. Polak jest w świetnej formie, a zwycięstwo pomoże mu sfinalizowanie kontraktu z UFC.

W oktagonie zobaczymy też Mariusza Pudzianowskiego. Były strongman poinformował o tym fanów na swoim fanpage’u. Nie wiadomo jednak, z kim zmierzy się tym razem. Przed marcową galą w Łodzi w karcie walk KSW znalazł się jego pojedynek z Quintonem Domingosem. Zawodnik ten jednak doznał kontuzji w trakcie przygotować i odwołano starcie. Chwilę później odwołano całą galę. Czy tym razem uda się im spotkać w oktagonie? Tego nie wiadomo. Walka Pudzina nie znajduje się jeszcze nawet w karcie walk.

Mimo to obecna karta walk KSW 53 jest wyjątkowo atrakcyjna. Niezapomnianym pokazem umiejętności będzie zapewne starcie dwóch gigantów, którzy w KSW występowali już dawno temu. Mowa o Tomaszu Drwalu i Łukaszu Bieńkowskim. Drwal jest pierwszym Polakiem, który występował w UFC. Znacznie przyczynił się też do rozpowszechniania mieszanych sztuk walki w Polsce. Drugi zawodnik zaś znany jest z groźnych kopnięć i mocnych uderzeń. Nigdy nie przegrał przez nokaut czy poddanie. Dwie z pięciu walk zaś zakończył nokautem w pierwszej rundzie.

Karta walk DSW 53

Walka o pas kategorii lekkiej | KSW Lightweight Championship Bout

70,3 kg/155 lb: Mateusz Gamrot (15-0, 4 KO, 4 Sub) vs Norman Parke (28-6-1, 4 KO, 12 Sub)

Pozostałe walki:

  • 70,3 kg/155 lb: Borys Mańkowski (20-8-1, 3 KO, 8 Sub) vs Marcin Wrzosek (14-6, 5 KO, 3 Sub)
  • 83,9 kg/185 lb: Tomasz Drwal (21-5, 13 KO, 5 Sub) vs Łukasz Bieńkowski (5-3, 2 KO)
  • 70,3 kg/155 lb: Roman Szymański (12-5, 1 KO, 3 Sub) vs Mateusz Legierski (6-0, 4 KO, 1 Sub)
  • 70,3 kg/155 lb: Artur Sowiński (20-11, 7 KO, 7 Sub) vs Gracjan Szadziński (8-3, 6 KO)
  • 61,3 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (6-2, 3 KO, 1 Sub) vs Jakub Wikłacz (10-2-1, 8 Sub)
DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Po raz pierwszy w historii fani mieszanych sztuk walki będą mogli obejrzeć galę KSW wyłącznie w podczas transmisji. Nie ma możliwość zakupienia biletu i uczestnictwo w niej na żywo. Gala KSW 53 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV. Dostęp będzie kosztował 29 zł.

Zakłady bukmacherskie na KSW 53

Powrót najlepszych wojowników do oktagonu oznacza też powrót zakładów bukmacherskich LV BET na każde z tych wydarzeń. W serwisie internetowym będziesz mógł typować każdą walkę, która odbędzie się już 11 lipca. Obstawiaj zwycięzców i ciesz się wygraną!

W chwili obecnej swoje rozgrywki wznowiły już: Ekstraklasa, hiszpańska La Liga, 1 Liga polska, 2 Liga polska, Serie A. Swój powrót planuje też Premier League oraz koszykarska liga NBA. W planach jest też rozegranie tegorocznej edycji US Open.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem