Ekstraklasa – powrót rozgrywek

10.06.2020
Bez kibiców, sparingów i konferencji prasowych, ale za to w maseczkach i po dokładnych badaniach piłkarzy. Już 29 maja wznowione zostaną mecze Ekstraklasy. Tego dnia odbędą się dwa pojedynki. Pierwsi na boisko wyjdą piłkarze Śląska, którzy we Wrocławiu zmierzą się z Rakowem Częstochowa. W serwisie internetowym lvbet.pl znów ruszają zakłady bukmacherskie! Ekstraklasa czeka właśnie na

Bez kibiców, sparingów i konferencji prasowych, ale za to w maseczkach i po dokładnych badaniach piłkarzy. Już 29 maja wznowione zostaną mecze Ekstraklasy. Tego dnia odbędą się dwa pojedynki. Pierwsi na boisko wyjdą piłkarze Śląska, którzy we Wrocławiu zmierzą się z Rakowem Częstochowa. W serwisie internetowym lvbet.pl znów ruszają zakłady bukmacherskie! Ekstraklasa czeka właśnie na Ciebie!

Ekstraklasa 2019/2020 – dokończenie sezonu

Wznowienie rozgrywek Ekstraklasy będzie dokończeniem sezonu 2019/2020. Do tej pory polska Ekstraklasa rozegrała 26. kolejek, a więc przed polskimi piłkarzami do rozegrania zostało jeszcze 11 kolejnych kolejek. Liderem tabeli pozostaje Legia Warszawa, która wygrywa z przewagą 8 punktów nad broniącym mistrzowskiego tytułu Piastem Gliwice. Kolejne miejsca w tabeli to walka pomiędzy Cracovią, Śląskiem Wrocław i Lechem Poznań, które mają tyle samo punktów, ale inny bilans bramek. W klasyfikacji najlepszych strzelców zaś wygrywa obecnie Christian Gytkjaer z Lecha Poznań z  15 bramkami na koncie. Na podium znajduje się też Jarosław Niezgoda z Legii Warszawa (14 bramek) i Jorge Felix z Piasta Gliwice (12 bramek). 

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Jak będą wyglądały mecze po wznowieniu rozgrywek Ekstraklasy? 

Rozpoczęcie dalszych rozgrywek w sezonie 2019/2020 to cała skomplikowana procedura, którą musi spełnić każdy klub sportowy. Na stadionach należało wyznaczyć specjalne strefy, które wykluczają kontakt osób z różnych stref. W każdej z nich może też przebywać określona liczba osób i to w ograniczonym czasie. 

Zmiany przewidziane są też na stadionie. Pierwszą, a do tego najbardziej zauważalną, będzie brak kibiców na trybunach. Nadal nie wiadomo, kiedy oni powrócą na swoje miejsca. Ale to nie jedyna nowość, która czeka na piłkarzy. 

Rozgrzewka będzie przeprowadzana oddzielne, a zawodnicy nawet nie będą mogli tradycyjnie się przywitać i wymienić proporczykami. Na przerwę wyjdą w określonej kolejności, bez możliwości spotkania się ze sobą. Wokół boiska będą rozstawione 24 piłki, do gry, z których skorzystają piłkarze w ramach potrzeby; nie będzie chłopców do podawania piłek. Jeśli ich zabraknie sędzia będzie mógł poprosić, aby rezerwowi zawodnicy ustawili je na nowo. Każdorazowo piłki poddawane będą również dezynfekcji, a specjalne środki i płyny będą cały czas w pobliżu boiska. 

Najważniejsze obostrzenia dotyczą strefy zero, czyli te, w której będą przebywali piłkarze, trenerzy oraz sędziowie. Przebywać w niej będą mogły tylko określone osoby, które zostały wcześniej przebadane, osiągnęły wynik ujemny oraz przeszły izolację. W sumie procedurę tą przeszło ponad 800 osób i wszystkie z nich są zdrowe. Ryzyko zakażenia koronawirusem jest minimalne. Do tego wszyscy zawodnicy rezerwowi będą musieli korzystać z maseczek ochronnych. Nie będzie musiał z niej korzystać wyłącznie pierwszy trener. 

Mecze Ekstraklasy w sezonie 2019/2020

Wraz z rozwojem pandemii COVID-19 w naszym kraju zostały zawieszone rozgrywki piłki nożnej. Ostatnie mecze odbyły się w połowie marca. Dziś już znamy najważniejsze daty dalszych rozgrywek. 29 maja piłkarze znów wrócą na boiska. W kolejnych dniach będą rozgrywane mecze 27. kolejki polskiej Ekstraklasy. Piątkowe mecze rozpocznie Śląsk i Raków, a wieczorem zagrają piłkarze Pogoni i Zagłębia. Spotkaniem tej kolejki będzie niewątpliwie mecz Lecz – Legia, który odbędzie się 30 maja o godz. 20. Ostatnie spotkanie zaś przewidziane jest na 1 czerwca, w którym Wisła Płock podejmie Koronę. Kolejna kolejka, czyli 28., wystartuje już 5 czerwca. Tu również zapowiada się ciekawie, a jedno z najgorętszych historycznie spotkań przewidziano na koniec meczów. 7 czerwca o godz. 17.30 Wisła Kraków zmierzy się z Legią. 

PZPN nie podał jeszcze terminów kolejnych kolejek wznowionej Ekstraklasy. Znana jest tylko dokładna data zakończenia sezonu, a dokładniej 19 lipca. Wszystkie aktualne informacje na pewno znajdziesz na naszej stronie. Możesz być pewien, że na każde spotkanie będziesz mógł też postawić swoje zakłady bukmacherskie w LV Bet. 

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Sparingi przed wznowieniem rozgrywek? 

Niestety, nie ma szans na ich rozegranie. PZPN nie zgodził się na przeprowadzenie żadnych meczów testowych. Dział medyczny, odpowiedzialny za zachowanie bezpieczeństwa wśród zawodników i całej kadry, nie wyraziły zgody na dodatkowe spotkania na boisku. Można spotkać się ze sprzeciwem głównych zainteresowanych, jednak zagrożenie jest zbyt duże. Wydaje się, że szkoda, bo polscy kibice chętnie obejrzeliby kilka dodatkowych spotkań i obstawili ich wyniki w zakładach bukmacherskich. 

Typy Ekstraklasa – Zakłady bukmacherskie

Typy bukmacherskie na Ekstraklasę zawsze były najpopularniejszymi wśród typerów, można podejrzewać, że i teraz będą cieszyły się dużym zainteresowaniem. Możesz mieć pewność, że w LV Bet dostaniesz najlepsze możliwości typowania i atrakcyjne kursy bukmacherskie, z których będziesz chciał skorzystać! U legalnego bukmachera na pewno będziesz miał możliwość obstawiania wszystkich meczów. Zapamiętaj, kiedy wznowienie Ekstraklasy i znów postaw swoje szczęśliwe kupony bukmacherskie! 

Ligi europejskie powrót:

W chwili obecnej swoje rozgrywki wznowiły już: hiszpańska La Liga, 1 Liga polska, 2 Liga polska, Bundesliga, Serie A. Swój powrót planuje też Premier League.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem