Poważny wypadek Jasona Crumpa. Złamał pięć żeber! (VIDEO)

Wielokrotny indywidualny i drużynowy mistrz świata, mimo 45 lat na karku, wciąż ściga się na wysokim poziomie. Wciąż jednak przekonuje się o tym, jak bardzo niebezpieczny potrafi być żużel. W spotkaniu ligi angielskiej pomiędzy Wolverhampton Wolves a Ipswich Witches miał naprawdę groźnie wyglądający upadek. 

Wszystko widać na poniższym filmie, który klub opublikował w swoich kanałach społecznościowych. Crump wystrzela w powietrze, by potem – z niemałym impetem – uderzyć w tor. Nie obyło się bez poważnych obrażeń. Australijczyk kraksę skończył z sześcioma złamanymi żebrami.

Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że rywale zareagowali błyskawicznie i Crump nie miał kontaktu z żadną z maszyn. W przeciwnym razie historia mogłaby skończyć się znacznie gorzej.

Jason Crump zakończył karierę w 2012 roku, ale rok temu postanowił dać sobie jeszcze jedną szansę i w wieku 45 lat wrócił na tor w barwach brytyjskiego Ipswich Witches.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem