Poważny błąd Rafała Gikiewicza przerwał koszmarną niemoc Schalke [WIDEO]

Rzadko spotykana wpadka przydarzyła się Rafałowi Gikiewiczowi w dzisiejszym spotkaniu Bundesligi między Schalke 04 a Augsburgiem. Prosty techniczny błąd Polaka zadecydował o porażce z czerwoną latarnią tabeli. Schalke zdobyło komplet dopiero drugi raz w sezonie!

Rafał Gikiewicz zdążył nas przyzwyczaić do równych i dobrych występów w barwach Augsburga, a wcześniej także Unionu Berlin w Bundeslidze. Praktycznie nie sposób przypomnieć sobie poważnej indywidualnej pomyłki, która skutkowałaby utratą bramki. Aż do dzisiaj. Według not Kickera, „Giki” był dotąd piątym najwyżej ocenianym zawodnikiem w całych rozgrywkach. Minimalnie ustępował notą tylko jednemu bramkarzowi – Manuelowi Neuerowi. Tymczasem dziś już w czwartej minucie spotkania wypuścił piłkę z rąk przy interwencji, pozwalając Suatowi Serdarowi na dobitkę i wyjście na prowadzenie. Futbolówka leciała prosto w Gikiewicza, tak więc trudno będzie znaleźć tu okoliczności łagodzące. 

Sytuację, po której Schalke wyszło na prowadzenie obejrzysz tutaj!

Oczywiście, trudno udowadniać, że Gikiewicz przegrał mecz Augsburgiem. Jego koledzy mieli 85 minut czasu na odrobienie straty z ostatnią drużyną tabeli! Schalke ma w tym sezonie potężne problemy ze zdobywaniem punktów, a nawet zdobywaniem pojedynczych bramek i jest pogodzone ze spadkiem do 2. Bundesligi. Zwycięstwo kosztem Augsburga było dopiero drugim osiągniętym w tym sezonie. Augsburg przeważał, ale nie potrafił skonkretyzować tego w ofensywie.

Zachwyty nad Milikiem po pięknym golu!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem