Potwierdzone! Tak będzie wyglądał stadion Milanu i Interu. Zmiana nazwy…

700 milionów euro kosztować będzie nowy stadion dla AC Milan i Interu Mediolan, który powstanie w miejscu zburzonego San Siro. Prace mają zakończyć się w 2022 roku, a potwierdzony został już wygląd nowego obiektu. Nie obyło się bez protestów – fanom Nerazurrich i Rossonerich niezbyt przypadła do gustu informacja, że legendarne San Siro zostanie zburzone.

700 milionów euro kosztować będzie nowy stadion dla AC Milan i Interu Mediolan, który powstanie w miejscu zburzonego San Siro. Prace mają zakończyć się w 2022 roku, a potwierdzony został już wygląd nowego obiektu.

Nie obyło się bez protestów – fanom Nerazurrich i Rossonerich niezbyt przypadła do gustu informacja, że legendarne San Siro zostanie zburzone. Część z nich uważała jednak, że jeśli ich ukochany klub ma się rozwijać, tyleż  wysłużony, co niespełniający już wszystkich wymagań nowoczesnego świata stadion musi zostać zastąpiony nowoczesnym obiektem.

Nowy stadion Milanu i Interu nie będzie nazywał się już San Siro. Nowa nazwa obiektu to La Cattedrale.

W internecie opublikowano właśnie film przedstawiający wizualizację nowego domu Interu i Milanu. Co ciekawe, w materiale promującym obiekt znajdziemy polski akcent. Nie zabrakło bowiem Krzysztofa Piątka i jego charakterystycznej cieszynki.

 

Zdjęcie

– Uwielbiamy San Siro, ale to już nie jest stadion dostosowany do naszych potrzeb. Fundamentem dla przyszłości futbolu będą nowoczesne stadiony. Ten, który powstanie posłuży przywróceniu Milanu do piłkarskiej elity – powiedział CEO Milanu, Ivan Gazidis.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem