Potrojona stawka za zwycięstwo Wisły z Jagiellonią

Dla drużyny Wisły Kraków w tym sezonie niemożliwe nie istnieje. Piłkarze Macieja Stolarczyka to drużyna bardzo atrakcyjna dla bezstronnych kibiców, bo nigdy nie wiadomo, jak zakończą się mecze z jej udziałem. „Białą Gwiazdę” stać na wszystko, czego przykładem było między innymi odwrócenie losów meczu z Legią przy Łazienkowskiej, choć Wisłą przegrywała już 0:2.

Na wszystko, czyli również na zwycięstwo z Jagiellonią Białystok, za którą LV BET potraja stawkę. Kurs na triumf wiślaków wynosi bowiem aż 3.05! To oznacza, że to goście będą faworytem sobotniego starcia, choć dla piłkarzy z Krakowa nie istnieje pojęcie „pozycji straconej”.

Wisła wygra z Jagiellonią Białystok – kurs LV BET: 3.05 

Ostatnio piłkarze Macieja Stolarczyka zaliczyli swoisty rollercoaster. Po remisie z Legią przydarzył się remis z Zagłębiem Sosnowiec, w którym punkty przez krakowski klub zostały stracone w ostatnich minutach. Później przyszła porażka z Piastem, po której Wisła podniosła się i zdominowała Zagłębie Lubin, wygrywając 3:2.

Bohaterem został Paweł Brożek, który znów został bohaterem stadionu przy Reymonta i dał swojemu klubowi upragnione trzy punkty. W przedostatniej kolejce, w świetnym meczu w Gdyni (ponad 50 strzałów!), górą okazała się Arka, podobnie jak tydzień później Miedź. Czas więc na zwycięstwo w najbliższej serii gier?

Wisła nie przegra (1X) z Jagiellonią kurs LV BET: 1.54 

Jeśli ktoś ma strzelać bramki w tym spotkaniu w barwach Białej Gwiazdy, to zdecydowanie jej najlepszy strzelec. Zdenek Ondraszek z dziewięcioma bramkami traci przed tą kolejką w klasyfikacji snajperów polskiej ligi dwa trafienia do prowadzących Flavio Paixao i Igora Angulo. W Jagiellonii też ma kto strzelać. Stawiamy na to, że bramki padną co najmniej trzy, a zdobędą je obie drużyny.

Powyżej 2.5 gola i obie strzelą – kurs LV BET: 1.81

Kto zwycięży w tym spotkaniu? Faworyta właściwie nie ma, bo choć według kursów jest nim Jagiellonia, Wisła gra u siebie i będzie wspierana dopingiem wiernych kibiców. Białą Gwiazdę stać na zwycięstwo, które jest sowicie opłacane przez LV BET!

Wygra Wisła: 3.05

Remis: 3.45

Wygra Jagiellonia: 2.30

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.