Postrzelają w Sercu Łodzi? Duża okazja na „over 2.5” i bardzo wysoki kurs!

W Sercu Łodzi zmierzy się dwóch poważnych kandydatów do awansu. Widzewa traci dwa punkty do lidera, a od miejsca premiowanego awansem dzieli tylko gorszy bilans bramkowy. Łodzian czeka mecz z drużyną, która ma tylko trzy punkty mniej. Forma w ostatnich meczach Górnika Łęczna sprawia jednak, że to piłkarze trenera Radosława Mroczkowskiego są faworytem według zakładów bukmacherskich LV BET.

Dwa zwycięstwa Widzewa na początku sezonu zapowiadały dobrą serię, którą przerwał Znicz Pruszków (1:1). Od tamtej pory łodzianie grają w kratkę: remis, porażka, zwycięstwo, remis, zwycięstwo i wreszcie remis w ostatnim meczu z zajmującą trzecie miejsce Elaną Toruń.

Na własnym stadionie widzewiacy prezentują się jednak solidnie.

Choć do ostatnich minut ważyły się losy ostatniego zwycięstwa, ostatecznie pokonali Resovię 2:1. Teraz czeka ich jeszcze trudniejsze zadanie. Górnik Łęczna to kandydat do awansu, który zaliczył dobry start sezonu, ale w ostatnich czterech spotkaniach nie wygrał. Po dwóch remisach dwa razy przegrał z Elaną i Olimpią Grudziądz.

Widzewiacy często strzelają bramki w pierwszych połowach meczu, więc bardzo kuszący wydaje się kurs na prowadzenie piłkarzy Mroczkowskiego do przerwy:

Widzew wygra 1. połowę: kurs LV BET: 2.80 

Mecze z udziałem obu drużyn gwarantują dużo bramek w tym sezonie. W klasyfikacji goli na mecz zdecydowanie prowadzi Górnik Łęczna z wynikiem 3,1. W ośmiu dotychczasowych meczach spadkowicza aż sześciokrotnie przekroczona została bariera 2,5 gola.

Łodzianie niewiele odstają – średnia bramek w ich meczach wynosi 2,6 gola, a w pięciu na osiem spotkań padło więcej bramek niż 2,5. Wiele wskazuje na to, że podobnie będzie w sobotę.

Powyżej 2.5 gola: kurs LV BET: 1.95 

Kto zwycięży? Choć obie drużyny jeszcze kilka miesięcy temu dzieliły dwie klasy rozgrywkowe (Górnik występował w pierwszej, Widzew – w trzeciej lidze), to zdaniem LV BET faworytem będą gospodarze, uskrzydleni transferową ofensywą w ostatnim dniu okienka.

Konkurencja w drużynie rośnie, co zwiastuje podniesienie poziomu i dodatkową mobilizację w meczu ze spadkowiczem. Świadczy o tym chociażby fakt, że cała trójka napastników, która zaczynała sezon (Michał Miller, Daniel Świderski, Robert Demjan) nie zagra w meczu z Górnikiem ani minuty. Pierwszy został wypożyczony do Sokoła Aleksandrów Łódzki, a dwaj pozostali nie znaleźli się w meczowej „osiemnastce”.

Stawka tego spotkania jest więc wysoka, a kursy LV BET – nie tylko na zwycięstwo po końcowym gwizdku – bardzo kuszące.

Wygra Widzew: 2.16 

Remis: 3.35

Wygra Górnik: 3.1

LV BET zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. hazard związany jest z ryzykiem.