Porażka, remis… zwycięstwo? Wisła chce wreszcie wygrać, a kurs zachęca

Wisła Kraków w poniedziałkowy wieczór zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Przy Reymonta przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie? Odpowiedź na to pytanie poznamy po meczu, na który ciekawe kursy przygotował sponsor Wisły, LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Nowy sezon nieco lepiej zaczęli piłkarze Marcina Brosza, bo do remisu w pierwszych dwóch meczach dołożyli minimalne zwycięstwo. Gospodarze tego pojedynku w tych rozgrywkach to najpierw minimalna porażka u siebie, a później wyjazdowy remis ze zdobywcą Pucharu i Superpucharu Polski, który chociaż ostatecznie poległ w europejskich pucharach na pierwszej przeszkodzie, nieźle zaprezentował się w dwumeczu z Broendby i odpadł dopiero po dogrywce.

Wisłą z Gdańska przywiozła punkt, ale krzywa wznosząca widoczna w grze czy wynikach jest widoczna. Piłkarze Macieja Stolarczyka zaczęli punktować i coś nam mówi, że nie przestaną. Remis lub zwycięstwo w poniedziałkowym meczu to dobry typ dla lubiących bezpieczeństwo.

Wisła 1X – kurs LV BET: 1.34

Kibice Wisły na pewno żałują, że w meczach na początku sezonu nie był w stanie wziąć udział Jakub Błaszczykowski. Były kapitan reprezentacji Polski dochodzi jednak do zdrowia i jest coraz bliżej gry – podobnie jak inny kluczowy piłkarz, Vukan Savicević. To też może sprawić, że Wisła z każdą kolejką będzie coraz silniejsza. Kto wie, czy tej siły nie pokaże już od początku tego spotkania i prowadzenia do przerwy nie dowiezie do końca?

Wisła wygra do przerwy/cały mecz – kurs LV BET: 3.20

Rywale wiślaków w ostatniej kolejce pokonali 1:0 Zagłębie Lubin, choć gdyby nieco lepiej celownik ustawiony miał Igor Angulo, to spotkanie powinno zakończyć się znacznie wyższym wynikiem. Jeśli zawsze grająca widowiskowo i ofensywnie Wisła, a także groźny hiszpański kapitan Górnika rozwiążą worek z bramkami – przy Reymonta może zrobić się naprawdę ciekawie. Trzy i więcej bramek w tym starciu to wysoki, a jednocześnie prawdopodobny kurs.

Powyżej 2.5 gola – kurs LV BET: 1.88 

To gospodarze są faworytem zdaniem LV BET, a kurs na zwycięstwo Białej Gwiazdy jest mimo wszystko wysoki. Sporo można zarobić trafnie obstawiając zwycięstwo Białej Gwiazdy, ale również wielu zakładów niedotyczących tylko wyniku meczu.

Wygra Wisła Kraków: 2.55

Remis: 3.45

Wygra Górnik Zabrze: 2.90

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem