„Polskie” Misfits Premier z pewnym awansem do półfinałów EU Masters

Znamy już komplet półfinalistów letniej edycji EU Masters. Dziś stawkę uzupełniło Misfits Premier, które wygrało swój mecz przeciwko Vodafone Giants wynikiem 3:1.

W niedzielę zakończyły się ćwierćfinały European Masters 2021 Summer. Pewne gry w półfinale było już Karmine Corp „Cinkrofa”, BIG „Melonika” i Fnatic Rising „delorda”. O prawo do gry w kolejnym etapie „polska kolonia” z Misfits Premier mierzyła się z hiszpańskim Vodafone Giants.

Zobacz również: Søren „Bjergsen” Bjerg może wznowić karierę gracza!

Ogromnym faworytem tego spotkania były „Króliczki”, które pewnie wygrało mapę numer 1. Kolejna padła jednak łupem Hiszpanów, którym sensacyjnie udało się wyrównać stan meczu. Przegrana druga część meczu wpłynęła na zawodników akademii Misfits Premier – „Agresivoo” i spółka nie dali większych szans rywalom na kolejnych odsłonach spotkania i to oni cieszą się z awansu.

Teraz czeka nas jednodniowa przerwa. Już we wtorek rozegrany zostanie pierwszy półfinał pomiędzy BIG a Karmine Corp, a dzień później Fnatic Rising zagra z Misfits. Wielki finał zaplanowany jest na niedzielę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem