Polskie kajakarki ze srebrnym medalem! Karolina Naja na podium trzecich igrzysk!

Karolina Naja oraz Anna Puławska srebrnymi medalistkami Igrzysk Olimpijskich w Tokio w kajakarskim wyścigu dwójek na dystansie 500 metrów!

Karolina Naja już wcześniej przysparzała nam medalowych emocji, pływając w parze z Beatą Mikołajczyk. Dziś wczesnym rankiem, w duecie z Anną Puławską, popłynęły po srebrny krążek. Po dość oszczędnym biegu eliminacyjnym, w finale szybko wysunęły się na drugą pozycję. Nie były w stanie doścignąć duetu z Nowej Zelandii – Lisy Carrington i Caitlin Regal, ale dzielnie odbierały ataki osady węgierskiej. Finalnie, różnica między drugą a trzecią lokatą wyniosła tylko około jednej dziesiątej sekundy!

Karolina Naja do brązowych medali na igrzyskach w Londynie i Rio de Janeiro, dokłada dzisiaj srebro w Tokio!

Mniej rutynowana Anna Puławska w rozmowie z Telewizją Polską nie potrafiła ukryć wzruszenia. „Nie wiem, co powiedzieć, na razie w to nie wierzę! To był naprawdę dobry wyścig w naszym wykonaniu. W ogóle, wow!” – skwitowała.

Karolina Naja przyznała, że warunki na torze nie były łatwe. Dziewczyny trzymały się jednak taktycznych założeń, w eliminacjach płynęły z zapasem sił i dopiero w finał włożyły wszystko, co miały. Dało to Polsce trzeci medal tych igrzysk!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem