Polskie drużyny poznały przeciwników w pierwszych meczach SSS 3

Już w poniedziałek ruszą zmagania w głównej fazie Spring Sweet Spring 3. x-kom AGO oraz Anonymo poznało już swoich przeciwników w pierwszych spotkaniach tych rozgrywek.

Zmagania w ramach fazy swiss main eventu Spring Sweet Spring 3 ruszają już jutro. Bezpośredni awans z rozgrywek regionalnych uzyskało Anonymo, jednak Polska będzie miała jeszcze jednego reprezentanta. Mowa o x-kom AGO, które otrzymało zaproszenie do pierwszego etapu głównego turnieju.

Zobacz również: ENCE zwycięzcą Funspark ULTI! Świetny występ „hadesa” w finale

Zarówno Anonymo jak i x-kom AGO wie już, z kim zmierzy się w swoim premierowym starciu. Przeciwnikiem „Anonimowych” będzie akademia Ninjas in Pyjamas, która na ten moment zajmuje 53. miejsce w rankingu HLTV. „Jastrzębie” zaś zmierzą się z notowanym na 46. lokacie rosyjskim 1WIN. Pierwsza do gry przystąpi drużyna Damiana „Furlana” Kisłowskiego, która na serwerze zaloguje się już o 9:00. Trzy godziny później o pierwsze zwycięstwo powalczy ekipa Janusza „snaxa” Pogorzelskiego.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem