Polski bramkarz zdradza tajemnice szatni PSG i mocno odpowiada Michniewiczowi!

Piłkarz - paradoks. Gdyby wymienić wszystkie wielkie postaci, z którymi obcował w szatni, nie dorównałby mu nawet Robert Lewandowski. Z drugiej strony, Czesław Michniewicz ma z nim problem, bo chłopak permanentnie siedzi na ławce. Marcin Bułka, zawodnik PSG, a wcześniej Chelsea, spotkał się z ekipą "FootTrucka" i opowiedział moc anegdot o swoich słynnych kolegach.

„Obiecał mi, że od stycznia pójdzie grać. Gdyby regularnie grał gdziekolwiek, choćby w trzeciej lidze francuskiej, byłoby o czym rozmawiać, a tak to mamy problem” – mówi opiekun polskiej kadry U-21 Czesław Michniewicz, tłumacząc czemu trudno mu rozpatrywać Marcina Bułkę w kontekście powołań.

20-letni Polak ewidentnie ma inne zapatrywania na swoją karierę. Znalazł się w otoczeniu wielkich piłkarzy. Jest młody. Wierzy, że w końcu wskoczy do składu, rzetelnie pracując – bez schodzenia ligę czy dwie ligi niżej. Podaje przykład Bartłomieja Drągowskiego, który w końcu zapracował na swoją szansę, a wciąż ma zaledwie 22 lata.

Marcin Bułka w FootTrucku:

Trzy lata nie grałem, ale jestem lepszy od większości, którzy grają. Co by było, gdybym zaczął… Jestem przekonany, że w tym sezonie wystąpię jeszcze w Ligue1. Trener Tuchel mnie o tym zapewniał. PSG potrzebuje trzech dobrych bramkarzy.

Druga strona medalu jest taka, że wciąż ma szansę uczyć się od najlepszych. Pracować z Sarrim, z Tuchelem, obserwować na co dzień Mbappe albo Neymara. Opowiadać anegdoty o Courtois, Diego Coscie, Johnie Terrym. Będąc w takim otoczeniu zapewne nie jest łatwo o decyzję, by pójść do pierwszego lepszego zespołu z drugiej ligi, by zbierać minuty.

W udzielonym wywiadzie zdradza wiele tajemnic szatni PSG. Opowiada liczne anegdoty o zwyczajach gwiazdorów.

„Neymar jest inny niż reszta. 90 procent zawodników w słuchawkach, on wchodzi do szatni i tańczy. Chce resztę ruszyć, ale to zupełnie inna bajka. Jakby miał styl Cristiano Ronaldo, nie byłby tak dobry jak jest. Ci Brazylijczycy tak muszą… Kiedyś przychodzi na meeting, zdejmuje czapkę, a tu dredy w stylu Bob Marley”.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem