Polscy siatkarze uziemieni na lotnisku! Oto przykra próbka, jak może wyglądać piłkarskie Euro 2020!

Siatkarskie mistrzostwa Europy, rozgrywane w czterech krajach, stanowią niezłą zapowiedź tego, co może czekać kibiców i samych sportowców w trakcie przyszłorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej. Reprezentacja Polski, zmuszona do podróżowania po kontynencie, by rozegrać kolejne spotkania turnieju, została właśnie uziemiona na lotnisku w Amsterdamie!

Pierwsza część turnieju z udziałem naszej drużyny odbyła się w Holandii – rozciągnięta między Rotterdamem i Amsterdamem. Nie stanowiła przeszkody dla fantastycznych polskich kibiców, którzy zapełniali hale i tworzyli atmosferę, sprawiającą, że mogliśmy się czuć, jakbyśmy grali u siebie. Poniedziałkowe zwycięstwo w ćwierćfinale z Niemcami sprawiło jednak, że Polacy na czwartkowy mecz półfinałowy muszą przemieścić się z Amsterdamu do słoweńskiej Ljubljany.

Lot niestety został odwołany ze względu na trwający strajk linii lotniczych. Sytuacja nie jest dramatyczna, wszak do meczu pozostało sporo czasu, ale na pewno nerwowa i niewygodna dla członków zespołu, którzy zamiast regenerować się i szykować do kolejnych gier, koczują na lotnisku. Trwa poszukiwanie rozwiązań i alternatywnych połączeń.

O sytuacji na bieżąco informują dziennikarze obecni przy kadrze naszych siatkarzy. Smaczku sytuacji dodaje fakt, iż strajk słoweńskich linii lotniczych poprzedza półfinałowe spotkanie, w którym naszym rywalem będzie właśnie Słowenia!

Dodajmy, że jeśli podopieczni Vitala Heynena wygrają mecz półfinałowy, decydujące starcie o losach mistrzostw Europy czeka ich w Paryżu – zatem znów będą musieli przemieszczać się po Europie.

To niestety pierwsza i bardzo niekorzystna próbka tego, co może czekać reprezentacje piłkarskie w czasie przyszłorocznego Euro, rozgrywanego nie w czterech, lecz w 20 miastach! Euro rozciągniętego od Baku po Londyn.

AKTUALIZACJA: Sytuacja siatkarzy spotkała się z szybką reakcją – do Amsterdamu zostanie wysłany po nich rządowy samolot, by bez dalszych problemów mogli dotrzeć do Ljubljany.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem