Polak mistrzem EU Masters! Karmine Corp wygrywa finał z BT EXCEL

Wiosenna edycja European Masters za nami. W wielkim finale zmierzyło się Karmine Corp i BT Excel. Górą była ekipa Jakuba "Cinkrofa" Rokickiego.

Na pierwszą edycję EU Masters w 2021 roku Polska wysłała najliczniejszą reprezentację. Poza trzema ekipami z Ultraligi w rozgrywkach udział brali Polacy, którzy rozsiani są po całej Europie. Wśród nich znalazł się Jakub „Cinkrof” Rokicki, który razem ze swoim Karmine Corp awansował do wielkiego finału turnieju. Ich przeciwnikiem była akademia brytyjskiego EXCEL.

Zobacz również: Jakub „Cinkrof” Rokicki zagra w wielkim finale EU Masters!

Pierwsza mapa pojedynku padła łupem BT EXCEL, więc zapowiadało się na małą niespodziankę. Faworyci z Francji w kolejnych odsłonach meczu przez większość czasu kontrolowali sytuację i nadawali tempo gry, co pozwoliło im zgarnąć trzy kolejne mapy. Finalnie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 na korzyść drużyny „Cinkrofa”.

Mistrzem EU Masters Spring 2021 zostało więc francuskie Karmine Corp. Na miejscach 3-4 ulokowało się mousesports oraz UCAM Esports. Polskie ekipy (K1CK, Illuminar, AGO Rogue) nie awansowały do fazy play-off.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem