Pogba negocjuje z nowym klubem! „Są blisko…”

Paul Pogba jeszcze tego lata może stać się bohaterem głośnego transferu! Jak podają francuskie media, agent piłkarza jest bliski porozumienia z PSG!

28-latek z dobrej strony pokazał się na niedawnych mistrzostwach Europy. Kilka razy zagrał w sposób, którego dawno nie widzieliśmy w jego poczynaniach w klubie. Od dawna jest bohaterem licznych spekulacji dotyczących odejścia z ekipy Czerwonych Diabłów, ale w ostatnich tygodniach francuskie media wprost rozpisują się o jego potencjalnych planach. Zwłaszcza, że te wydają się coraz bardziej wiązać z możliwością powrotu do ojczyzny. Dzisiejsze doniesienia wskazują na zaawansowane negocjacje indywidualnego kontraktu z ekipą Paris Saint Germain, która szuka wzmocnień w drugiej linii.

PSG i przedstawiciele Pogby są bliscy osiągnięcia porozumienia. Chęć współpracy widać z obu stron. Pogba może stać się trzecim najlepiej zarabiającym graczem w klubie po Neymarze i Mbappe.

Wcześniej w kontekście Paryża często pisało się o młodym Eduardo Camavindze, który bezapelacyjnie jest graczem o wielkim potencjale, ale wciąż nie tak gwiazdorskim statusie jak Paul Pogba. Jego dołączenie do drużyny wicemistrza Francji jeszcze lepiej uzupełniłoby powstający tam gwiazdozbiór.

Osobną kwestią pozostaje konieczność osiągnięcia porozumienia między klubami. Na razie mówi się o znacznych rozbieżnościach. Manchester United liczy na przychód rzędu nawet 70 milionów euro. Jednocześnie nie można zapominać, że kontrakt Francuza wygasa za rok, więc to ostatni moment, by sprzedać go za istotną kwotę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem