Podsłuch w PZPN! Oto co znaleziono w gabinecie nowego prezesa

"Metody rodem z SB", skomentował Piotr Nisztor, który opublikował na Twitterze to, co odkryła policja w gabinecie nowego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezarego Kuleszy. Otóż sternik polskiej federacji był... podsłuchiwany.

Rutynowa kontrola gabinetu prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej przyniosła ciekawe rezultaty. Zewnętrzna firma odkryła bowiem aktywny podsłuch w gabinecie następcy Zbigniewa Bońka, Cezarego Kuleszy. „Według naszych informacji w momencie przybycia służb w PZPN nie było jeszcze Kuleszy, który został poinformowany o zdarzeniu i w najbliższym czasie pojawi się w siedzibie związku by zostać przesłuchanym przez policję”, informuje Interia.

Sprawę opublikował zaś dziennikarz Gazety Polskiej, Piotr Nisztor, który na Twitterze zapytał: kto stoi za nielegalną inwigilacją?

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem