Pochettino ocenił potencjalny transfer Messiego. Szczery komentarz

05.01.2021
Leo Messi już teraz może negocjować z każdym klubem świata, bowiem jego kontrakt w Barcelonie kończy się w czerwcu tego roku. Mówi się o przenosinach do Paris Saint-Germain, co skomentował nowy trener mistrzów Francji.

Sergio Ramos miał powiedzieć do Florentino Pereza, że nie przedłuży kontraktu z Realem Madryt i będzie rozmawiał z innymi klubami. Według doniesień hiszpańskich mediów, kapitan Królewskich zdradził, że szefowie Paris Saint-Germain powiedzieli mu o budowie „super drużyny z Ramosem i Messim”. Na ile te plany znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości? Czas pokaże. Plotki natomiast nie ustają, a przed swoim debiutem w roli trenera paryżan skomentował je nowy opiekun PSG.

„Każdy wielki piłkarz, jakim bez wątpienia jest Messi, jest mile widziany w Paryżu. Szczerze mówiąc jednak, nie rozmawialiśmy jeszcze o tym transferze. To nie czas na dyskusje na temat transferowych plotek, chociaż jestem w stałym kontakcie z dyrektorem sportowym”, powiedział Pochettino.
Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem