Plotki potwierdzone – „Nivera” wzmacnia dywizję Valorant w Team Liquid

Nabil „Nivera” Benrlitom został oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek dywizji Valorant Teamu Liquid. Belg w zespole będzie występował ze swoim bratem - Adilem „ScreaMem” Benrlitomem.

Jakiś czas temu media obiegły informacje na temat przeniesienia się z CS:GO na Valorant przez Nabila „Niverę” Benrlitoma. Belg był częścią składu Team Vitality, jednak pełnił jedynie rolę rezerwowego. To zdecydowanie hamowało jego karierę, więc decyzja o odejściu nie była nieuzasadniona. Mówiło się, że jego kolejnym zespołem będzie Team Liquid.

Zobacz również: Patryk „paTiTek” Fabrowski przesunięty na ławkę rezerwowych w Heretics

W sobotę te informacje zostały potwierdzone, a „Nivera” został zaprezentowany jako nowy nabytek TL. Tym samym 20-latek dołączył do swojego brata – Adila „ScreaMa” Benrlitoma. Będzie to pierwszy przypadek, w którym bracia Benrlitom będą mogli reprezentować te same barwy. Warto również nadmienić, że były już gracz Vitality zastąpi Jamesa „Kryptixa” Afflecka, który został przesunięty na ławkę rezerwowych ze względów osobistych.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem