Plichta: Chciałem pracować dalej z Blikkiesem. Urosłem przy nim jako zawodnik.

Reprezentant Polski w rugby siedmio i piętnastoosobowym. Łącznik młyna Budowlanych Łódź, od kilku tygodni zaręczony, gdyż po meczu reprezentacji jego kobieta powiedziała "tak", gdy klęknął przed nią przed telewizyjnymi kamerami na środku boiska. Dużo o reprezentacji Polski, tym co było oraz o tym, co czeka kadrę w przyszłości. Sporo również o Blikkiesie Groenewaldzie, który już nie prowadzi biało-czerwonych. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy w cyklu wywiadów "Przy kawie o sporcie"!

Reprezentant Polski w rugby siedmio i piętnastoosobowym. Łącznik młyna Budowlanych Łódź, od kilku tygodni zaręczony, gdyż po meczu reprezentacji jego kobieta powiedziała „tak”, gdy klęknął przed nią przed telewizyjnymi kamerami na środku boiska. Dużo o reprezentacji Polski, tym co było oraz o tym, co czeka kadrę w przyszłości. Sporo również o Blikkiesie Groenewaldzie, który już nie prowadzi biało-czerwonych. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy w cyklu wywiadów „Przy kawie o sporcie”!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem